کد خبر: 22875 A

بازیگر مجموعه "ساخت ایران 2" گفت: گرین کارت آمریکا دارم اما دوست ندارم از کشورم؛ ایران که عاشق مردم و سرزمینش هستم مهاجرت کنم.

ایران آرت: امین حیایی ظهر سه شنبه 12 تیرماه در نشست رسانه ای عوامل مجموعه «ساخت ایران 2» با عنوان «تماشای غیر مجاز شبکه نمایش خانگی ممنوع» اظهار داشت: انسانها در زندگی اشتباه می کنند اما مهم این است که متوجه کارهایشان باشند و قبل از اینکه دیر شود به دنبال جبران آن بروند.

به گزارش ایرنا، حیایی گفت: خود من یک زمانی، ابر سیاهی در زندگی ام وجود داشت و اشتباهاتی انجام می دادم تا زمانی که خواهرم که تازه پا به عرصه سینما گذاشته بود را از دست دادم، آن وقت بود که فهمیدم حتما خدایی هست و عاقبت اشتباهات را یک روزی و یک جایی خواهیم دید.

بازیگر فیلم سینمایی «اخراجی ها» ادامه داد: به لطف خدا تلاش کردم اشتباهاتم را جبران کنم، البته چند سالی طول کشید اما بالاخره ابر سیاه زندگی من هم کنار رفت اما امروز روی صحبتم با کسانی است که به راحتی به بیت‌المال دست درازی و با آبروی دیگران بازی می کنند، مطمئن باشید روزی تاوان این کارها را پس خواهیم داد.

حیایی با اشاره به اینکه در روزگاری که مردم به سختی معاش می کنند برخی تنها به دنبال پُر کردن جیب خود هستند، گفت: سَر این افرادی که به مردم پشت می کنند را بالای دار می بینم. 

وی با تاکید بر اینکه ما در کشور اسلامی زندگی می کنیم و در قوانین مان باید دست دزدان را قطع کرد، افزود: اما متاسفانه شاهد این هستیم که برخی از دزدان در کشور ما آزادانه زندگی می کنند ولی این افراد مطمئن باشند که بلای این مال حرام، گریبان آنها یا فرزندانشان را خواهد گرفت.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «روزگار جوانی» تاکید کرد: گذشته از دین و قوانین کشور، تجربه شخصی ما می گوید که بلای اشتباهات خود را می بینید و تا فرصت است جبران کنید.

حیایی گفت: ایران کشوری بزرگ با منابع بسیار است، بیایید دست به دست هم دهیم و دوباره این کشور را به اوج بازگردانیم، منابع کشور را برگردانیم و بر اشتباهات خود پافشاری نکنیم.

وی ادامه داد: چرا برای من به عنوان یک پدر باید اینقدر نگرانی از آینده فرزندم وجود داشته باشد که آیا او در ایران آینده ای خواهد داشت؟ و چرا باید به مهاجرت برای امنیت فرزندم فکر کنم در حالی که من عاشق ایران و خانواده ام هستم.

این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: زلزله نشان داد مردم ما چقدر عاشق همدیگر هستند و چطور در شرایط سخت در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند بنابراین با اعتماد به این مردم هر کاری در کشور شدنی است.

حیایی با اشاره به اینکه امروز با لباس جنگی به این نشست آمده است تا جنگی حرف بزند، تاکید کرد: مردم ما نیاز به شناخت دزد و معرفی دزدها ندارند، الان فرصت جبران وجود دارد و البته روز عدالت، نزدیک است.

«ایران ساخت2» در ادامه داستان سری اول این مجموعه و پس از شش سال تولید شده که تاکنون 7 قسمت از آن در شبکه نمایش خانگی پخش شده است.

این مجموعه در کشورهای مختلفی از جمله ایران، لبنان، چین و روسیه فیلمبرداری شده ‌است.

در «ایران ساخت2» بازیگران چون سحر دولتشاهی، محسن کیایی، مهران احمدی، سارا بهرامی، محمدرضا گلزار و امیرحسین رستمی ایفای نقش می کنند.

امین حیایی ساخت ایران 2 ساخت ایران گرین کارت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین