کد خبر: 22814 A

هانیه توسلی با انتشار متنی حضورش در سریال "رقص روی شیشه" را تکذیب کرد.

ایران آرت: «سریال رقص روی شیشه» یکی از مجموعه های نمایش خانگی به کارگردانی مهدی گلستانه است که با ایفای نقش چهره های معروف سینما و تلویزیون ساخته می شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در این مجموعه قرار است بیشتر از دوازده خواننده حضور داشته باشند و هرکدام قطعات جدیدی را برای این مجموعه نمایشی بخوانند.

 پیمان جعفری تهیه کنندگی سریال «رقص روی شیشه» را برعهده دارد و رضا صادقی، بابک جهانبخش، محمد علیزاده، هوروش بند، مهدی مقدم، مهدی یغمایی، محمد زندوکیلی، رضا بهرام، انوشیران تقوی و فرزاد فرزین تاکنون برای حضور در این سریال قطعی شده‌اند.

گلستانه کارگردان «رقص روی شیشه» درباره این سریال گفته است: «رقص روی شیشه» یک ملودرام اجتماعی در مذمت مهاجرت، در ستایش خانواده و به لحاظ تعداد بازیگر ها با سریال «عاشقانه» متفاوت است.

مهدی گلستانه پس از تهیه کنندگی سریال «عاشقانه» این‌بار با کارگردانی مجموعه نمایشی «رقص روی شیشه» دومین تجربه خود را در شبکه نمایش خانگی خواهد داشت.

همچنین چندی پیش با منتشر شدن پوستری از این سریال، از حضور هانیه توسلی خبر داد، اما این بازیگر در صفحه شخصی خود حضورش را این سریال تکذیب کرد و نوشت:

«با سلام من حضورم را در این سریال تکذیب مى کنم.همکارى در کنار این دوستان و همکاران باعث خوشحالى است البته.اما من هیچ قراردادى براى حضور در این سریال نبستم.با من حدود یک ماه پیش صحبت شده.همین»

گفتنی است؛ براساس آنچه تا امروز در پوستر و خبرها آمده، مهرداد صدیقیان و بهرام رادان در این سریال به ایفای نقش خواهند پرداخت.

هانیه توسلی رقص روی شیشه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین