کد خبر: 22786 A

جیم کری در فیلمی که با اقتباس از بازی مشهور "سونیک‌ خارپشت" ساخته می‌شود، ایفای نقش خواهد کرد.

ایران آرت: کمپانی هالیوودی پارامونت قصد دارد با اقتباس از بازی ویدئویی مشهور «سونیک» فیلمی سینمایی بسازد. جیم کری یکی از گزینه‌های اصلی پارامونت برای بازی در این فیلم است و مذاکرات او به مراحل پایانی رسیده است.

به گزارش خبرآنلاین، او در این فیلم کنار جیمز مارسدن و تیکا سامپتر ایفای نقش خواهد کرد. کارگردانی این اثر را جف فولر برعهده دارد.جف فولر سال ۲۰۰۵ نامزد دریافت اسکار بهترین فیلم کوتاه شد اما سابقه‌ کارگردانی فیلم بلند سینمایی ندارد و این نخستین تجربه کارگردانی این محسوب می‌شود. 

در این فیلم سینمایی از عناصر گرافیکی کامپیوتری کنار بازیگران استفاده خواهد شد. «سونیک خارپشت» بازی مشهوری از کمپانی «سگا» است که در سراسر جهان علاقه‌مندان زیادی دارد. جیم کری در این فیلم نقش «روبوتنیک» یا همان «دکتر اگمن» را بازی می‌کند که دانشمندی دیوانه و دشمن اصلی «سونیک» است. 

18-7-1-111259Britain_Man_Booker_International_Prize_27650.jpg-e8605

این نقش برای جیم کری یادآور نقش‌هایی است که او را به یکی از ستاره‌های کمدی سینِمای جهان تبدیل کرد. او سال ۱۹۹۴ در فیلم‌های «احمق‌ و احمق‌تر»، «کاراگاه حیوانات» و «ماسک» بازی کرد که همه فیلم‌های موفقی شدند اما در حقیقت فیلم «ماسک»‌ و ترکیب جلوه‌های گرافیکی کامپیوتری با تصاویر واقعی بود که او را به اوج رساند.

کری در سال‌های اخیر بیشتر در فیلم‌های جدی جلوی دوربین رفته است که از میان آن‌ها می‌توان به «گروه بد» و «جنایات سیاه» اشاره کرد.

جیم کری سونیک خارپشت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین