کد خبر: 22775 A

بازیگر نقش سانسا استارک می‌گوید قرار است در فصل هشتم کاراکترهای بیشتری در مقایسه با تمام سال‌های گذشته پخش این سریال کشته شوند.

ایران آرت: در سریال «بازی تاج و تخت» زمستان از راه رسیده، و طبیعتا مرگ و میرها هم آغاز خواهد شد. البته این موضوعی تازه درباره این سریال نیست و هیچ وقت، هیچ کدام از کاراکترهای ریز و درشت آن هرگز از خطر مرگ دور نبوده اند. با این حال بنابر اخبار موثقی که از سوی یکی از بازیگران سریال به دست رسیده، میزان تلفات در این فصل بیش از تمام فصول گذشته خواهد بود.

به گزارش آی‌پی‌تی‌وی‌گاید، به گفته سوفی ترنر، بازیگر نقش سانسا استارک و یکی از شخصیت های اصلی که هنوز در سریال زنده است و نفس می کشد قرار است در فصل هشتم کاراکترهای بیشتری در مقایسه با تمام سال های گذشته پخش این سریال کشته شوند.

ترنر در گفت و گوی اخیر خود در این باره گفته: «می توانم به شما بگویم همه به یکدیگر ملحق خواهند شد. همگی به هم نزدیک می شوند تا در برابر نابودی بزرگی که بر دنیا سایه انداخته بجنگند. تنش بسیار زیادی میان این گروه های کوچک وجود دارد که هرکدام به دلایلی می جنگند که از نظرشان درست است. اما این بازی تاج و تخت است و همه چیز خونبارتر، با تعداد کشته های بیشتر و از نظر احساسی بیش از هر فصل دیگری شکنجه آور خواهد بود.»

ترنر همچنین در این گفت و گو از مسیری که کاراکترش به سمت تکامل پیموده هم گفته: «من همیشه در سانسا یک ویژگی جنگجویانه دیدم که فکر نمی کنم دیگران واقعا آن را دیده باشند. اما در نهایت این موضوع خودش را در او نشان داد و من از زمان اتفاق افتادن آن بسیار راضی هستم و خوشحالم که خط داستانی او به اینجا رسیده است.»

آخرین فصل از این سریال حماسی در شش اپیزود دو ساعته سال آینده از شبکه HBO پخش خواهد شد.

بازی تاج و تخت سوفیا ترنر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین