کد خبر: 22768 A

روایت واقعی بزرگ‌ترین قاتل زنجیره‌ای آمریکا اجازه نمایش گرفت.

ایران آرت: فیلم جنجالی «گاسنل: محاکمه بزرگ‌ترین قاتل زنجیره‌ای آمریکا» با موضوع زندگی پزشک کلینیک سقط جنین مجوز نمایش در سینماها را دریافت کرد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ورایتی، این فیلم که داستان واقعی محاکمه سال 2013 دکتر کرمیت گاسنل را روایت می‌کند، به دلیل شکایت قاضی این دادگاه جنجالی و پرحاشیه تا آستانه توقیف پیش رفت اما پس از آنکه سازندگان «گاسنل» با قاضی جفری پی ماینهارت کنار آمدند، پروانه نمایش عمومی فیلم صادر شد. پروژه ابتدا قرار بود در قالب تلویزیونی تولید شود اما دکتر گاسنل بیش از دو میلیون دلار سرمایه از مردم جمع‌آوری کرد و فیلم سال 2015 کلید خورد.

دکتر گاسنل که از اوایل دهه 1970 یک کلینیک سقط جنین را در پنسیلوانیا راه‌اندازی کرده بود، بارها متهم به سقط غیرقانونی در شرایط غیربهداشتی شده بود. تا اینکه سرانجام سال 2011 به اتهام قتل هفت جنین در آخرین ماه‌های بارداری دستگیر و دو سال بعد محکوم شد. یکی دیگر از جرایم این پزشک جنایتکار، کشتن غیرعمد کارنامایا مونگار در 2009 بود که ظاهرا برای انداختن جنین خود به کلینیک مراجعه کرده بود.

نیک سیرسی روی صندلی کارگردانی «گاسنل: محاکمه بزرگ‌ترین قاتل زنجیره‌ای آمریکا» نشسته و دین کین در آن نقش کارآگاه پرونده پزشک جنایتکار را ایفا کرده است. ارل بیلینگز هم به نقش دکتر گاسنل ظاهر می‌شود. بر اساس آنچه در سایت معتبر imdb آمده، این فیلم جنجالی پاییز آینده روانه پرده سینماهای آمریکا می‌شود.

دکتر کرمیت گاسنل نیک سیرسی دین کین دکتر گاسنل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین