کد خبر: 22756 A

در حالی که زمزمه ساخته شدن ادامه فیلم "وی مثل وندتا" به گوش می‌رسد، ناتالی پورتمن برای بازی در این فیلم ابراز تمایل کرد.

ایران آرت: ناتالی پورتمن، بازیگر فیلم‌هایی چون "قوی سیاه" و "نزدیک‌تر"، اخیرا در طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که برای ایفای نقش در دنبالۀ فیلم "وی مثل وندتا" که در سال ۲۰۰۵ اکران شد، آماده است. پورتمن در فیلم اصلی، نقش شخصیت ایوی را ایفا می‌کرد که همکار و معاون شخصیت انقلابی و آنارشیسم داستان، یعنی شخصیت وی (V) با بازی هوگو ویوینگ بود.

به گزارش سینماگیمفا، کارگردانی فیلم V for Vendetta را جیمز مک‌تیگوبرعهده داشت و فیلم‌نامۀ آن توسط برادران واچوفسکی نوشته شده بود؛ لازم به‌ذکر است که داستان این فیلم براساس مجموعه کتاب‌های کمیک V for Vendetta به نویسندگی آلن مور  شکل گرفته است.

داستان این فیلم هیجانی و سیاسی، در کشور انگلستان و در یک آینده نزدیک و متناوب رخ می‌دهد؛ زمانی‌که حکومت این کشور به‌دست یک نظام فاشیست مستبد افتاده است. شخصیت پورتمن یا همان ایوی در طی این داستان، به شخصیت وی می‌پیوندد که یک فرد انقلابی است و شخصیت او از شخصیت تاریخی گای فاکس الهام گرفته شده است.

portman_1991373i-620x330

پورتمن اخیرا در طی مصاحبه‌ای که با پایگاه خبری Comic Book داشت، دربارۀ این فیلم صحبت کرد. در طی این مصاحبه، از او سؤال شد که آیا علاقه دارد تا دنباله‌ای برای یکی از فیلم‌های زیاد و معروفی که در تمام این سال‌ها در آن‌ها حضور داشته است، ساخته شود؟ او در پاسخ به این سؤال این‌گونه گفت :” شاید فیلم V for Vendetta”

پس از ایفای نقش شخصیت جین فاستر (Jane Foster) در دو فیلم Thor «ثور» مربوط به کمپانی مارول، این بازیگر مطمئنا در ایفای نقش شخصیت‌های کتاب‌های کامیک مهارت کافی را به‌دست آورده است. اخیرا پورتمن تصمیم گرفت تا کمی استراحت کند و تمرکز خودش را روی پروژه‌های کوچک‌تری مانند فیلم‌های "جکی" به کارگردانی پابلو لارائین  و یا فیلم علمی-تخیلی "نابودی" به کارگردانی الکس گارلند بگذارد.

همچنین در اواخر سال ۲۰۱۶، پورتمن اعلام کرد که دیگر قصد ندارد تا در سری فیلم‌های کمپانی مارول ایفای نقش کند؛ این بازیگر در اوایل امسال در طی مصاحبه‌ای که با پایگاه خبری Screen Rant داشت اعلام کرد که علاقه دارد تا نقش شخصیت‌هایی با ظرفیت جین فاستر را ایفا کند.

باتوجه به تغییر نگرش پورتمن نسبت به دو اثرش در کمپانی مارول و نظرات اخیرش نسبت به فیلم V for Vendetta، به‌نظر می‌رسد که او قصد دارد تا دوباره وارد فیلم‌هایی شود که نقش او را در بین عموم پررنگ‌تر کند و او را به شهرت برساند. البته این نظرات اولین بار نیست که احتمال ساخت دنبالۀ فیلم V for Vendetta را نشان می‌دهد. 

اکنون طرفداران فیلم V for Vendetta باید امیدوار باشند که احتمال ساخت دنبالۀ این فیلم، مانند احتمال ساخت سریال تلویزیونی این اثر، صرفا یک شایعه نباشد و امید آنان به واقعیت بدل شود. البته باید توجه داشت که احتمال ساخت این سریال و میزان توسعه‌ای که داشته است، بیشتر از توسعۀ ساخت فیلم V for Vendetta 2 بوده است.

ناتالی پورتمن هوگو ویوینگ وی مثل وندتا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین