کد خبر: 22720 A

نویسنده "زیر آسمان شهر 4" درباره این سریال توضیح داد.

ایران آرت: درحالی که از مدتها پیش زمزمه هایی از ساخت سریال «زیر آسمان شهر ۴» به گوش می‌رسید، اما ساخت این سریال منتفی شده است.

سیروس میمنت؛ نویسنده سینما و تلویزیون درباره آخرین وضعیت ساخت سری جدید سریال «زیر آسمان شهر» به خبرگزاری صبا گفت: قرار بود این سریال به نویسندگی من و کارگردانی مهران غفوریان ساخته شود. سال گذشته فیلمنامه ای به نام «گوهر یک اندیشه» در دست نگارش داشتم که به اصرار یکی از دوستان قرار شد این سریال با اندکی تغییر با اسم «زیر آسمان شهر» ساخته شود. ما به مرحله پیش تولید هم رسیدیم، ولی به دلایل مالی و یک سری مشکلات دیگر ساخت این سریال منتفی شد.

وی ادامه داد: قرار است من همان فیلم نامه را با اسم «گوهر یک اندیشه» برای ساخت سریال دیگری ارائه دهم و در حال حاضر این فیلم نامه را در دست دارم.

گفتنی است ؛ سریال «زیر آسمان شهر» به تهیه کنندگی و کارگردانی مهران غفوریان در دهه ۸۰ ساخته شد. در زیر آسمان شهر ، بازیگرانی چون حمید لولایی، ملکه رنجبر، مهران غفوریان، زنده یاد کیومرث ملک مطیعی، نصرالله رادش، یوسف تیموری، معصومه کریمی، آرام جعفری، اشکان اشتیاق و ... به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مهران غفوریان زیر آسمان شهر زیر آسمان شهر 4
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین