کد خبر: 22703 A

وضعیت جسمی مهدی فخیم زاده سه روز پس از تصادف با اندکی بهبودی مواجه شده است.

ایران آرت: خسرو امیرصادقی از دوستان و همکاران نزدیک این بازیگر و کارگردان درباره تازه‌ترین وضعیت مهدی فخیم زاده در بیمارستان به ایسنا گفت: وضعیت از نظر پزشکی خوب است ولی پزشکان معالج در حال تلاش و به دنبال راهی هستند تا بدون عمل جراحی و با کمک دارو، خونریزی به وجود آمده در مغز را درمان کنند.

او افزود: میزان هوشیاری آقای فخیم‌زاده نیز نسبت به روز گذشته (پنجشنبه) هفتم تیرماه یکی، دو درصد بهتر است و جای امیدواری پیش آمده است. 

وی خاطرنشان کرد: این هنرمند همچنان در بخش آی سی یو بستری و ممنوع الملاقات است و حتی بستگان نیز اجازه ملاقات ندارند.

به گزارش ایسنا، مهدی فخیم‌زاده که اخیرا در شمال کشور مشغول فیلمبرداری آخرین سکانس های فیلم سینمایی جدیدش با نام «مشت آخر» بود، هنگامی که سوار موتورسیکلت بود دچار یک تصادف شدید با موتورسیکلتی دیگر شد که با وجود نداشتن شکستگی، به دلیل ضربه وارد شده به سر در بیمارستان طالقانی چالوس بستری و سپس به تهران منتقل شد.

سطح هوشیاری وی در ابتدا خوب بود ولی از ظهر هفتم تیر ماه، میزان هوشیاری پایین آمد که پزشک معالج وی ابراز امیدواری کرده است با درمانی که انجام می شود در روزهای آتی روند بهبودی حاصل شود.

فخیم زاده در طول سال ها فعالیت هنری ساخت فیلم هایی همچون همسر، همسفر، مسافران مهتاب، تاواریش و خواستگاری را در کارنامه کاری خود دارد و در فیلم ها و سریال هایی مانند «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران»، «تنهاترین سردار»، «ولایت عشق»، «خواب و بیدار»، «مختارنامه» و «دندون طلا» هم بازی کرده است.

مهدی فخیم زاده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین