کد خبر: 2265 A

دانشگاه پلی تکنیک شهر میلان با همکاری انجمن دانشجویان ایرانی در این شهر نشستی درباره مجموع آثار نرگس آبیار در تاریخ 13 اسفندماه برگزار می کنند

ایران‌آرت: فیلم سینمایی «نفس» با بازی گلاره عباسی و مهران احمدی همراه با مجموع آثار سینمایی نرگس آبیار کارگردان سینمای ایران در دو شهر تورین و میلان در کشور ایتالیا نمایش و مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا طبق گزارش رسیده،دانشگاه پلی تکنیک شهر میلان با همکاری انجمن دانشجویان ایرانی در این شهر نشستی درباره مجموع آثار نرگس آبیار در تاریخ 13 اسفندماه برگزار می کنند و پس از آن فیلم سینمایی «نفس»، جدیدترین فیلم این کارگردان سینمای ایران برای دانشجویان دانشگاه این شهر به نمایش گذاشته میشود.

همچنین قرار است انجمن ایرانیان شهر تورین با همکاری شهرداری این شهر، برنامهای برای مرور مجموع آثار نرگس آبیار در تاریخ 15 اسفند برپا کنند و فیلم سینمایی «نفس» برای سینماگران ایتالیایی، مسئولان فرهنگی شهرداری و رئیس سینما «ماسیمو» روی پرده خواهد رفت.

گروه هنری «مهر رستاک» با مدیریت سهیل عبداللهی مجری طرح این برنامه است و پانته آ پناهیها بازیگر فیلم «نفس» نرگس آبیار را همراهی میکند.

 

 

فیلم نفس نرگس آبیار گلاره عباسی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین