کد خبر: 222 A

شبنم فرشاد‌جو تاکید دارد که نمی‌خواهد فقط به عنوان یک بازیگر کمدی شناخته شود.

ایران آرت: شبنم فرشادجو با نمایش "مکبث" در جشنواره تئاتر فجر حضور دارد و همزمان منتظر اکران دو فیلم "گذر موقت" و "آخرین بار کی سحر رو دیدی؟" است.

شبنم فرشادجو بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درباره فعالیت‌های خود گفت: سال گذشته در دو فیلم حضور یافتم و الان منتظر اکران این دو فیلم هستم.

او ادامه داد: "آخرین بار کی سحر رو دیدی؟"ساخته فرزاد مؤتمن و همچنین "گذر موقت" به کارگردانی افشین هاشمی قرار است به‌زودی اکران شوند ولی هنوز از زمان دقیق آن اطلاع چندانی ندارم. "گذر موقت" فیلمی است درباره دو پیرمرد که قرار است خیلی زود بمیرند و ما یعنی من و شقایق فراهانی نقش دو پرستار را ایفا می‌کنیم که همراه این دو پیرمرد می‌شوند و زندگی شبانه‌ای را تجربه می‌کنند.

بازیگر سریال "شاهگوش" درباره حضور در تلویزیون نیز بیان کرد: بیشترین پیشنهاد‌هایی که در تلویزیون می‌شود، در ژانر کمدی و طنز هستند و به همین دلیل آن‌ها  نپذیرفتم، چرا که دوست دارم سایر ژانرها را نیز تجربه کنم. نمی‌خواهم به‌ عنوان یک بازیگر کمدی صرف شناخته شوم.

وی همچنین افزود: از سوی دیگر در حال تمرین نمایش "مکبث" به کارگردانی آرش دادگر هستم و قرار است در جشنواره تئاتر فجر اجرا داشته باشیم.

فرشادجو ادامه داد: ما سال گذشته تجربه نمایش "هملت" را با آرش دادگر داشتیم و به‌زودی همراه این گروه به خارج از کشور می‌رویم و اجرایمان را در کشورهای اروپایی ادامه خواهیم داد.

 

شبنم فرشادجو آرش دادگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین