کد خبر: 22029 A

لینچ به‌تازگی از انتشار کتاب Room To Dream خبر می‌دهد که بخشی از آن زندگینامه‌اش است و بخش دیگر کتاب خاطرات.

ایران آرت: کتاب خاطرات دیوید لینچ به‌زودی به بازار خواهد آمد. این فیلمساز سرشناس نخستین فیلمش «کله پاک‌کن» را در ‌سال ١٩٧٧ ساخته است. لینچ که برای فیلم‌های «مرد فیل‌نما» و «مخمل آبی» نامزد دو جایزه اسکار شده، مشغول به ساخت سریال Twin Peaks است.

به گزارش شهروند، لینچ به‌تازگی از انتشار کتاب Room To Dream خبر می‌دهد که بخشی از آن زندگینامه‌اش است و بخش دیگر کتاب خاطرات. او این کتاب را به همراه کریستینن مک‌کنا، روزنامه‌نگار، نوشته است. بخشی از این کتاب شامل نظرات شخصی لینچ درباره زندگی، کار و مسائل دیگر است و در بخش دوم مک‌کنا، زندگینامه‌ای بر اساس مصاحبه‌هایش با همسران سابق، اعضای خانواده، بازیگران، مدیران برنامه‌ها، نوازنده‌ها و همکاران لینچ در زمینه‌های مختلف حرفه‌ای نوشته است که نظر شخصی خود را درباره اتفاقات رخ داده بازگو می‌کنند.

وب‌سایت انتشارات Random House این کتاب ٥٩٢ صفحه‌ای را این‌گونه توصیف می‌کند که «کتاب برجسته‌ای است که به خواننده مجوزی با دسترسی کامل به زندگی و ذهن یکی از هنرمندان مرموز و اصیل در قید حیات می‌دهد.»

لینچ ‌سال گذشته لیستی از ترانه‌های مورد علاقه‌اش را منتشر کرد. «I’ve been Loving you Too Long» اوتیس ردینگ، «No Stars» ربکا دل رید، «She’s Gone Away» ناین اینچ نیلز و «می‌سی‌سی‌پی» کاکتوس بلاسمز در این لیست قرار دارند.

لینچ همچنین درباره احساساتش نسبت به موزیسین‌ها می‌گوید که عاشق‌شان است و «آنها مانند کودکان می‌مانند. دوست دارند شب‌ها دیر بخوابند و خوش بگذرانند. وقتی که تمام موزیسین‌ها دور هم جمع می‌شوند، بدون در نظرگرفتن نژاد و رنگ پوست، فرهنگ، کشور  یا هر چیز دیگری در کنار هم می‌نوازند و با هم یکی می‌شوند. این دنیای موسیقی سحرآمیز بسیار زیباست.»

دیوید لینچ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین