کد خبر: 22028 A

یک زن هنرپیشه هالیوود سیلوستر استالونه را به تجاوز متهم کرده است.

ایران آرت: دادستان لس آنجلس پرونده مربوط به تجاوز جنسی هنرپیشه مشهور آمریکایی سیلویستر استالونه را بررسی می کند. هالیوود رپورتر به نقل از نماینده دادستانی این خبر را منتشر کرد. 

دادستان لس آنجلس به روزنامه اطلاع داد که پلیس شهر سانتا مونیکا ، پرونده ی استالونه را روز چهارشنبه به دادستانی داده است. 

به گزارش اسپوتنیک، در دسامبر سال گذشته روزنامه تی ام زد به نقل از منابع خود در پلیس اطلاع داد که یک زن هنرپیشه هالیوود سیلوستر استالونه را به تجاوز متهم کرده است. این اتفاق ۳۰ سال پیش رخ داده است. اطلاع داده شد که پلیس تحقیقات را در این زمینه شروع کرده و سپس پرونده را به دادستانی داده تا مشخص کند که آیا شواهد لازم برای تحقیقات جنایی وجود دارد یا خیر. به گفته ی قربانی، این حادثه اوایل سال ۱۹۹۰ رخ داد. استالونه اتهامات مربوط به تجاوز جنسی را رد می کند. 

پیشتر دیلی میل مقاله ای را منتشر کرده بود که در آن به استناد پلیس حادثه ای با حضور هنرپیشه در سال ۱۹۸۶ در لس آنجلس رخ داده است. فرد مذکور شرح داد که استالونه او را به اتاقش در هتل دعوت کرد و به او پیشنهاد داد تا سکس مشترک با نگهبانش داشته باشند. استالونه این اتهامات را در ارتباط با تجاوز به دختر ۱۶ ساله رد می کند.

سیلوستر استالونه راکی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین