کد خبر: 21952 A

بازی دی کاپریو در نقش چند رئیس‌جمهور آمریکا، تاریخ‌شناسان را به واکنش واداشته و حتی آنها درباره این موضوع صحبت می‌کنند.

ایران آرت: در خبرهاست که بازیگر اسکار گرفته و 43ساله سینما، در دو فیلم تازه سینمایی نقش روسای جمهور سابق آمریکا، تئودور روزولت و اولیس اس گرانت را به‌عهده خواهد گرفت.

به گزارش جام جم، خود دی کاپریو در مصاحبه‌های متعددی از علاقه‌اش برای بازی در نقش روسای جمهور آمریکا حرف زده بود. صنعت سینما هم به دلیل مشهور بودن او، تصمیم دارد در چند فیلم سینمایی این نقش مورد علاقه بازیگر را در اختیارش بگذارد.

کارگردانی دی کاپریو در نقش روزولت را مارتین اسکورسیزی کهنه‌کار به‌عهده خواهد داشت. این دو در پنج فیلم (گرگ وال استریت، جزیره شاتر، دارودسته‌های نیویورکی، هوانورد ) با یکدیگر همکاری داشته‌اند، اما دومین پروژه هم توسط استیون اسپیلبرگ کارگردانی خواهد شد. این غول دنیای فیلمسازی قبل از این، اگه میتونی منو بگیر را با دی کاپریو کار کرده است.

اما برای نشریه هالیوود ریپورتر نکته مهم‌تر و جالب‌تر این بوده که بدانند تاریخ‌شناسان دی کاپریو را در نقش کدام رئیس‌جمهور ترجیح می‌دهند. برای همین منظور این نشریه سراغ بیش از 12 تاریخ‌شناس مطرح و سرشناس آمریکایی رفته و پرسش خودش را با آنها مطرح کرده است.

نکته جالب این گزارش این است که تاریخ‌شناسان برجسته آمریکایی در کنار آشنایی با تاریخ گذشته آمریکا، آشنایی خوب و کاملی هم با دی کاپریو دارند و پیشنهاد خودشان را با او مطرح می‌کنند! پرسش هالیوود ریپورتر این است که دی کاپریو در نقش کدام رئیس‌جمهور آمریکا می‌تواند فیلم بهتری عرضه کند. البته پاسخ‌ها متفاوت است.

استیون اسپیلبرگ مارتین اسکورسیزی لئوناردو دی کاپریو دی کاپریو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین