کد خبر: 219 A

وحید تاج، خواننده تیتراژ دو سریال پربیننده تلویزیونی شد و از امشب با تیتراژ سریال‌های "همسایه‌ها" از شبکه دوم سیما و "ماه و پلنگ" از شبکه سوم سیما مهمان خانه‌ها خواهد بود.

به گزارش ایران آرت، سید محمدجواد معینی مدیر برنامه‌های وحید تاج ضمن اعلام این خبر گفت: "وحید تاج از امشب با دو تیتراژ ابتدایی و انتهایی سریال "همسایه‌ها" مهمان خانه‌ها است که آهنگسازی هر دو کار را تاج شخصاً بر عهده دارد."

معینی به همکاری این خواننده با سریال تلویزیونی "ماه و پلنگ" نیز اشاره کرد و افزود: "از امشب ادامه‌ی سریال "ماه و پلنگ" با صدای وحید تاج روی آنتن شبکه سوم سیما می‌رود و تاج خواننده‌ی تیتراژ پایانی این سریال خواهد بود."

وحید تاج دو قطعه‌ی "خدای عاشقان" و "مست عشق" را به ترتیب برای تیتراژ ابتدایی و انتهایی سریال "همسایه‌ها" به کارگردانی "مهران غفوریان" و تهیه‌کنندگی "علیرضا سبط احمدی" خوانده است که بازیگرانی چون بهاره رهنما، جواد رضویان، مهران غفوریان، سیروس گرجستانی، حسین سلیمانی و ... در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

وحید تاج آهنگسازی قطعات را بر روی شعری از "مرضیه فرمانی" انجام داده و تنظیم تیتراژ ابتدایی بر عهده "احمد میر معصومی" بوده و "آزاد میرزا پور" تیتراژ پایانی را برای ارکستر تنظیم کرده است.

آزاد میرزا پور (تار)، علیرضا دریایی (کمانچه)، حسین فاضل (سنتور) و احمد میر معصومی (پیانو) نوازندگان تیتراژ ابتدایی و کریم قربانی(ویلن‌سل)، آزاد میرزا پور(تار)، بهمن فریادرس(کمانچه)، محسن میرزا زاده(دوتار)، شایان ریاحی(سازهای کوبه‌ای)، امین حیدری(عود)، رامین ملکی(دایره و دهل)، پویان عطایی(سنتور)، علیرضا دریایی (ویلن و ویلن آلتو) و محسن کیهان نژاد (سرنا) نوازندگان تیتراژ پایانی هستند.

همچنین مهرداد میرزا پور (استودیو هزار آواز)، احمد میر معصومی (استودیو نغمه‌سازان دلنشین) صدابرداران اثر هستند و حمید آداب و امید اصغری (استودیو پاپ) وظیفه میکس و مسترینگ را بر عهده داشتند.

"ماه و پلنگ" سریال ملودرام اجتماعی به کارگردانی احمد امینی است که به تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب روی آنتن شبکه سوم سیما رفته و بازیگرانی چون داریوش ارجمند، شاهرخ استخری، ویدا جوان، امیرمحمد زند، بیتا سحرخیز و ... در آن ایفای نقش کرده‌اند و وحید تاج قطعه‌ی "ماه و پلنگ" را به آهنگسازی "حسین فاضل" با شعری از زنده‌یاد حسین منزوی برای تیتراژ انتهایی این سریال خوانده است.

تیتراژهای سریال "همسایه‌ها" و "ماه و پلنگ" با صدای وحید تاج به‌زودی از سایت "" منتشر خواهد شد.

 

 

وحید تاج
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین