کد خبر: 21802 A

رامی مالک یکبار دیگر به عنوان بازیگر اصلی در مقابل دوربین اسماعیل خالق ایفای نقش خواهد کرد.

ایران آرت: رامی مالک ستاره سریال تحسین‌شده «آقای ربات» و سام اسماعیل خالق و سازنده این سریال این روزها در تدارک ساخت پروژه‌ای جدید برای نمایش روی پرده سینما هستند.

به گزارش آی سینما، مالک و اسماعیل دوباره به هم محلق خواهند شد تا داستان مامور مخفی مسلمان پلیس فدرال امریکا (اف بی آی) را روی پرده سینما بیاورند. این فیلم سینمایی بر اساس کتاب خاطرات تامر النوری و کوین مارر با عنوان «افراطی امریکایی» مقابل دوربین خواهد رفت.

به نقل از هالیوود ریپورتر، امتیاز اقتباس سینمایی از این کتاب متعلق به استودیوی یونیورسال است. مالک این بار هم به عنوان بازیگر اصلی در مقابل دوربین اسماعیل کارگردان ایفای نقش خواهد کرد. علاوه بر این، هر دو نفر به عنوان تهیه‌کننده این پروژه سینمایی نیز فعالیت خواهند داشت.

کتاب «افراطی امریکایی» (American Radical) که اکتبر گذشته منتشر شد، روایتگر داستان النوری -نام مستعار یک مسلمان امریکایی-  است که بعد از سال‌ها خدمت به عنوان مامور پلیس به دنبال حادثه یازده سپتامبر به یگان ضد تروریسم امریکا ملحق می‌شود. این کتاب موانع او را به عنوان یک میهن‌پرست مسلمان و همین‌طور نفوذش به القاعده را روایت کرده است.

مالک و اسماعیل در سال‌های گذشته سریال موفق «آقای ربات» را برای شبکه «یو اس ای نتورک» ساخته‌اند. این سریال تاکنون موفق به دریافت جایزه گلدن گلوب و جایزه تلویزیونی امی شده است و چهارمین فصل آن از اواخر 2018 آماده پخش می‌شود.

رامی مالک آقای ربات اسماعیل خالق
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین