کد خبر: 21638 A

ویلم دفو ملقب به مرد هزارچهره در فیلمی نقش پدر آن هاتاوی بازیگر "دفتر خاطرات شاهزاده خانم" را بازی خواهد کرد.

ایران آرت: ویلم دفو بازیگر کهنه‌کار هالیوود که سال گذشته برای بازی در فیلم "پروژه فلوریدا" نامزد جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد از آکادمی اسکار شده بود، در ادامه فعالیت‌هایش قراردادی را برای حضور در پروژه بعدی شبکه نت‌فلیکس به نام "آخرین چیزی که او می‌خواست" امضا کرده است. 

به گزارش سینماگیمفا، دی ریس که پیش از این فیلم "گل‌گرفته" را برای نت‌فلیکس نوشته و کارگردانی کرده و برای آن نامزد دریافت بهترین فیلمنامه اقتباسی از آکادمی اسکار شده بود، این بار نیز نویسندگی و کارگردانی این فیلم را عهده‌دار شده است.

"آخرین چیزی که او می‌خواست" که براساس رمانی به همین نام نوشته جوآن دیدیو در سال ۱۹۹۶ اقتباس شده است، بر روی روزنامه‌نگار خطرناکی به نام النا مک‌ماهون تمرکز دارد که موقعیت پدرش را به عنوان دلال اسلحه به ارث می‌برد. او به زودی خود را در میان ماجرای ایران-کنترا و فروش تسلیحات از جانب آمریکا به ایران می‌بیند.

دفو که در این فیلم با آن هاتاوی همبازی شده است، نقش پدر او را ایفا خواهد کرد.

TmwHlt8amI1v

مارکو ویالوبوس در نوشتن فیلمنامه ریس را همراهی خواهد کرد. تهیه‌کننده فیلم "گل‌گرفته"، کاسیان الوس  این فیلم را نیز تهیه خواهد کرد. همچنین جامین اوبرایان، وین گادفری و رابرت جونز مدیران جرایی این پروژه خواهند بود.

نت‌فلیکس هفته گذشته در فستیوال فیلم برلین که این فیلم در آن معرفی شد، حق امتیاز آن را کسب کرده است.

دفو سال ۲۰۱۷ را با نقش‌آفرینی‌های درخشان در فیلم‌های "پروژه فلوریدا" و "قتل در قطار سریع‌السیر شرق"، به خوبی پشت سر گذاشت. همچنین به نظر می‌رسد در سال ۲۰۱۸ نیز به سبب حضور در پروژه‌های متعدد مانند "آکوامن" که دسامبر امسال منتشر می‌شود، سال شلوغی را پشت سر بگذارد. علاوه‌بر‌این، او نقش ونسان ون‌گوگ را در فیلم "بر دروازه ابدیت" بازی خواهد کرد که انتظار می‌رود جوایز دیگری را برای او به ارمغان بیاورد.

آن هاتاوی ویلم دفو گل گرفته دی ریس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین