کد خبر: 21508 A

مدیران شرکت مارول اعلام کردند در قسمت تازه"مرد عنکبوتی" جیلنهال در قالب کاراکتر میستریو بازی خواهد کرد.

ایران آرت: جیک جیلنهال بالاخره برای بازی در اکشن کمیک استریپی «اسپایدرمن/ مرد عنکبوتی» دعوت به همکاری شد. اما به او نقشی پیشنهاد نشد که مورد علاقه‌اش بود. او به جای نقش کاراکتر محوری داستان این مجموعه فیلم، در نقش دشمن قدیمی این کاراکتر ظاهر خواهد شد!

به گزارش جام جم، مدیران شرکت مارول اعلام کردند در قسمت تازه این مجموعه فیلم ابرقهرمانانه و ماجراجویانه، جیلنهال در قالب کاراکتر میستریو بازی خواهد کرد. این فیلم دنباله‌ای بر «اسپایدرمن: بازگشت به خانه» است. میستریو یکی از دشمنان خانه زاد داستان مصور مرد عنکبوتی است، که حال و هوای خاص و ویژه‌ای دارد. طی دهه‌های گذشته، بازیگران متعددی در قالب این کاراکتر در تعدادی فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی ظاهر شده‌اند.

شرکت مارول اولین بار در سال 1964 بود که میستریو را در یکی از داستان‌های مصور خود به خوانندگان و اهل کتاب معرفی کرد. این کاراکتر با شخصیت دووجهی خود، دو نام دارد و با نام کوئنتین بک هم شناخته می‌شود. این مرد مرموز یکی از بدلکاران و مدیران سابق جلوه‌های ویژه هالیوود است، که از تخصص خود برای کارهای خلاف قانون و شیطانی استفاده می‌کند. او بعد از آن‌که از هالیوود طرد و بیکار می‌شود، تصمیم می‌گیرد از توانایی‌های خود در عالم واقعیت بهره برده و از همکاران قدیمی‌اش انتقام بگیرد.

جیلنهال از پیشنهاد تهیه‌کنندگان فیلم استقبال کرده و گفته دوست دارد جلوی دوربین، در نقش یک موجود بدذات و بد طینت بازی کند. منتقدان سینمایی می‌گویند او با بازی در نقش میستریو قصد دارد به یاد تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم اسپایدرمن بیندازد که بازیگری تواناست. با انجام این کار، تهیه‌کنندگان فیلم متوجه خواهند شد چه بازیگر خوبی را طی این سال‌ها نادیده گرفته و ایفای نقش کاراکتر مرد عنکبوتی را به او نسپرده‌اند! تحلیلگران به این نکته اشاره می‌کنند که این نخستین‌بار نیست که مدیران مارول برای این مجموعه فیلم خود سراغ جیلنهال می‌روند.

هم موفق و هم پولساز

قسمت قبلی اسپایدرمن موفق به فروشی 880 میلیون دلاری در آمریکا و دیگر کشورهای دنیا شد. دو شرکت فیلمسازی سونی و مارول خشنود از این موفقیت کلان، وظیفه کارگردانی قسمت تازه را دوباره به دست جو واتز سپرده‌اند. قسمت تازه برای نمایش عمومی در تاریخ پنجم جولای سال آینده میلادی آماده خواهد شد. این سومین قسمت از سری دوم مجموعه اکشن ابرقهرمانانه اسپایدرمن است. سری اول دو دهه قبل تولید شد .

برای پول؟ نه!

تام هولند ادعای کریستین دانست بازیگر سری اول اسپایدرمن را رد می‌کند، که می‌گوید سری جدید برای پول پارو کردن ساخته شده است!

هولند در جواب گفته او برای کسب درآمد بازی در این مجموعه فیلم را نپذیرفته و هویت کار برایش مهم بوده است. دانست قبل از این گفته بود: «‌ما یک کار آبرومند ارائه کردیم. اما حالا چه کسی اهمیت می‌دهد یک اثر خوش‌ساخت و قابل دفاع تولید شود؟»

مرد عنکبوتی اسپایدرمن جک جیلنهال
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین