کد خبر: 21442 A

"زندگی از نو" داستان زوج جوانی را روایت می‌کند که به شمال می‌روند و کمپ گردشگری ایجاد می‌کنند.

ایران آرت: تهیه کننده مجموعه تلویزیونی « زندگی از نو» با اشاره به مراحل پایانی تدوین نهایی این سریال تا دو هفته آینده، اعلام کرد که این مجموعه تلویزیونی ۲۶ قسمتی به زودی به روی آنتن شبکه پنج خواهد رفت.

به گزارش پانا، مهدی شفیعی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «زندگی از نو» درخصوص وضعیت فعلی این مجموعه تلویزیونی گفت: با اتمام کار تصویربرداری این مجموعه، اکنون در مرحله تدوین نهایی قرار دارد که پیش بینی ما بر این است تا دو هفته آینده به پایان رسد.

وی افزود: تمامی تصویر برداری این مجموعه در استان گیلان ( شهر تالش ) انجام شده است. رضا کیانیان، علیرضا خمسه، ستاره اسکندری، مینا جعفرزاده، کمند امیر سلیمانی، آرش مجیدی، خیام وقار، ژیلا آل رشاد، حدیث نیکرو، مجید پتکی، امیر حامد و..... هنرمندانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند. این مجموعه تلویزیونی در 26 قسمت 42 دقیقه‌ای به کارگردانی علی محمد قاسمی به زودی به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

«زندگی از نو» داستان زوج جوانی را روایت می‌کند که به شمال می‌روند و کمپ گردشگری ایجاد می‌کنند. این مجموعه به مولفه‌هایی چون محیط‌ زیست و اقتصاد می‌پردازد.

57687061

57687060

57687062

رضا کیانیان ستاره اسکندری علیرضا خمسه زندگی از نو مینا جعفرزاده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین