کد خبر: 20348 A

اوما تورمن گفت می‌خواهد حادثه رانندگی پیش‌آمده سر فیلم "بیل را بکش" را فراموش کند و مشکلی برای همکاری مجدد با تارانتینو ندارد.

ایران آرت: اوما تورمن که پیش‌تر کوئنتین تارانتیو را متهم به تلاش برای کشتن او هنگام فیلمبرداری "بیل را بکش" کرده بود، اکنون اعلام کرده که تمایل دارد دوباره را تارانتیو همکاری کند.

به گزارش ایران آرت، اوایل سال جاری میلادی در مصاحبه با نیویورک تایمز ضمن فاش کردن تعرض جنسی هاوری واینستین نسبت به خودش، در بخشی از مصاحبه‌ به تصادف واقعی پیش آمده در فیلمبرداری فیلم تارانتینو انتقاد کرد و آن را عامدانه دانست.

تورمن حتی فیلم آن صحنه را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت تا در نهایت تارانتینو را وادار به عذرخواهی کند.

تارانتینو در مورد تصادف تورمن در فیلمش گفت: خیلی برایم مهم بود که اتفاقی در صحنه فیلم‌برداری برای هنرپیشه‌ام نیفتد. به همین خاطر قبل از خانم تورمن، خودم با آن ماشین رانندگی کردم و از ایمنی آن اطمینان حاصل کردم. هرچند پس از تصادف پیش آمده رابطه کاری من و خانم تورمن به مدت 3 سال خراب شد و این را یکی از تاسف‌انگیزترین موارد زندگی کاری‌ام دانستم زیرا اعتماد اوما تورن نسبت به من از بین رفته بود.

حالا و تقریباً 4 ماه پس از جنجال‌های فوریه اوما تورمن، این بازیگر گفت که می‌خواهد حادثه رانندگی پیش‌آمده سر فیلم "بیل را بکش" را فراموش کند و مشکلی برای همکاری مجدد با تارانتینو ندارد چراکه یکدیگر را درک می‌کنند.

کوئنتین تارانتینو هاروی واینستین اوما تورمن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین