کد خبر: 1990 A

نجفی‌امامی گفت: فیلم «مبارک» با توجه به فضای شادی که دارد در شرایط بد بعد از جشنواره و ایام فاطمیه اکران شده است.

ایران‌آرت: نجفی‌امامی گفت: فیلم «مبارک» با توجه به فضای شادی که دارد در شرایط بد بعد از جشنواره و ایام فاطمیه اکران شده است.
علی نجفی امامی، تهیه کننده سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس درباره اکران  فیلم توضیح داد: فیلم در شرایط بسیار بدی اکران شد ما در ایام فاطمیه قرار داریم و فیلم فضای شادی دارد که با هم هیچ سنخیتی ندارد. فیلمی که فضای شاد دارد و همه خانواده را می‌تواند با خود همراه کند متاسفانه دقیقاً بعد از جشنواره فیلم فجر و اکران شد این درحالی است که یک سال و نیم است که فیلم آماده است اما درست بعد از ایام جشنواره فیلم به نمایش درآمد. 

وی ادامه داد: متاسفانه شرایط اکران برای فیلم مناسب نیست اما با این حال مخاطبی که به سینما می آید از سالن راضی بیرون می‌رود.

نجفی امامی درباره حمایت آموزش و پرورش از فیلم گفت: شرایط سختی برای صدور مجوز حمایت از سوی آموزش و پرورش وجود دارد. فیلم ما این مجوز را از آموزش و پرورش دریافت کرده است اما اینکه مدارس دانش آموزان را برای دیدن فیلم به سالن ببرند مهم است. در پایان سال معمولا اردوهای دانش‌آموزی و رفتن به سینما کمتر اتفاق می افتد و به همین جهت از این پتانسیل گسترده به دلیل زمان بد اکران بی‌بهره شدیم. امیدوارم در روزهای آتی این اتفاق بیافتد و خانواده‌ها کودکان و نوجوانان خود را برای دیدن فیلم به سالن ببردند. 

وی درباره بیلبردهای تبلیغاتی گفت: تنها 15 تابلو برای تبلیغ فیلم شهرداری به ما داد و بیلبرد شهری نداریم.

تهیه‌کننده سینما در خاتمه گفت: فیلم با هزینه شخصی ساخته شد و ممکن نبود که بتوانم سرمایه شخصی ام را برای به دست آوردن شرایط مناسب اکران پس از یک سال و نیم نگه دارم. با توجه به فضای فیلم عید نوروز برای اکران ما بسیار مناسب بود اما هیچ گاه نتوانستیم این اکران را به دست آوریم. 

 

 

انیمیشن مبارک
ارسال نظر