کد خبر: 19414 A

بهنوش بختیاری که پیش از این گفته بود سیمرغ‌ها را به خاطر حاتمی‌کیا دوتا دوتا می‌کنند، برای تبلیغ فیلم حاتمی‌کیا به دانشگاه رفت و از این کارگردان تمجید کرد.

ایران آرت: در حالی که اکران عمومی "به وقت شام" ساخته جدید ابراهیم حاتمی‌کیا ادامه دارد، نمایش‌های دانشگاهی این فیلم آغاز شده است. نکته جالب آن است که در افتتاحیه نمایش‌های دانشگاهی این فیلم، سازندگان دو بازیگر کمدی را دعوت کردند تا از "به وقت شام" تمجید کنند. بهنوش بختیاری یکی از این بازیگران بود که گفت طرفدار حاتمی‌کیا است.

کانال تلگرام "به وقت شام" گزارش داده که بهنوش بختیاری در این مراسم گفته است: من همواره حاتمی کیا و آثارش را خیلی دوست داشتم، بنابراین اگر روزی از من دعوت کند که تنها در یک پلان از فیلم او باشم حتما لبیک می گویم. من طرفدار آقای حاتمی کیا هستم و به نظرم به وقت شام فیلم خوبی است، بنابراین ما باید قدردان اینگونه فیلمسازان باشیم.

از این بازیگر که در فضای مجازی بسیار فعال است و در اینستاگرام دنبال کنندگان میلیونی دارد، همچنین نقل شده است: ممکن است برخی به من بگویند شما حرف از شهدا نزن ولی من چنین اجازه ای را به کسی نمی‌دهم.

مجید صالحی هم در افتتاحیه نمایش‌های دانشگاهی فیلم حاتمی‌کیا که در دانشگاه تهران برگزار شد، با بیان این که "به وقت شام" را ندیده است، افزوده: همواره فیلم های حاتمی کیا را دوست داشته‌ام. در زمان اکران "از کرخه تا راین" برای تماشای این فیلم از مدرسه فرار کردم که به خاطر آن هم از مدرسه اخراج شدم. امیدوارم این فیلم هم مانند دیگر آثار حاتمی کیا جذاب باشد.

به گزارش ایران آرت، بختیاری در حالی به تمجید حاتمی‌کیا و فیلمش پرداخته است که در شب اختتامیه جشنواره فیلم فجر به طرز متفاوتی از حاتمی‌کیا انتقاد کرده بود.

بختیاری پس از فریادهای حاتمی‌کیا در شب اختتامیه نوشت: شما که با وجود حمایت‌های معنوی و مادی فیلم می‌سازید و عقیدتون رو آزادانه میگید، اکران عالی میگیرید، سیمرغ رو به خاطرتون دوتا دوتا میکنن، کارگردان خوبیم هستید، هرسال هم که جایزه میگیرید، شکایت به خدا میبرید، پس اون هنرمندی که به خاطر نیم خط انتقادش به وضعیت جامعه(در فضای مجازی)، ممنوع الکار، ممنوع التصویر و ممنوع الروزی میشود شکایت به کجا ببرد؟؟؟؟؟؟ انتقاد هنرمندان دیگر میشود توهین و تهمت و اپوزیسیون و انتقاد شما میشود حرف دل؟

بهنوش بختیاری ابراهیم حاتمی کیا به وقت شام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین