کد خبر: 19291 A

دبیر جشنواره کن درباره فیلم پناهی گفت: یک فیلم خوب؛ در واقع می‌توان این فیلم را از آن گروه فیلم‌هایی دانست که حال انسان را خوب می‌کنند.

ایران آرت: فیلم سینمایی سه رخ ساخته جعفر پناهی در بخش اصلی هفتادو یکمین دوره جشنواره فیلم کن حضور دارد.

به گزارش ایلنا، تیری فرمو، دبیر جشنواره کن، درباره این فیلم و حضور جعفر پناهی در جشنواره فیلم کن گفت: این نخستین باری است که جعفر پناهی وارد بخش اصلی مسابقه‌ای کن می‌شود. البته او پیش‌تر به بخش‌های دیگر و از جمله «نوعی نگاه» آمده بود. نام فیلم او «سه رخ» است و فیلمی است که ما را به گردشی در ایران امروز می‌برد. یک فیلم خوب. در واقع می‌توان این فیلم را از آن گروه فیلمهایی دانست که حال انسان را خوب می‌کنند.

1280798_3-faces-Celluloid-Dreams

فرمو ادامه داد: پناهی، خرس طلائی فستیوال برلن را برای «تاکسی تهران» برده بود. هنگامه پناهی پخش کننده این فیلم است و ممنتو هم که در گذشته کار خوبی روی فیلم پیشینش انجام داده بود، آن را در فرانسه به نمایش در خواهد آورد.

دبیر جشنواره کن همچنین گفت: ما پناهی را برا حضور در جشنواره فیلم کن دعوت کردیم همچنین از مقامات فرانسوی نیز تقاضا کردیم تا یک نام و دعوت نامه رسمی برای وی صادر کنند و برای مقامات ایرانی بفرستند و امیدواریم پناهی بتواند در جشنواره فیلم کن حاضر شود.

جشنواره فیلم کن جعفر پناهی سه رخ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین