کد خبر: 19216 A

دی کاپریو با آن‌که قد بلندی ندارد اما همواره در انتخاب استایل‌های مجلسی، شیک و حتی کژوال و اسپرت خوش سلیقه است.

ایران آرت: لئوناردو دی کاپریو، سوپر استار هالیوود، یکی از شاخص ترین هنرپیشه های مرد صنعت فیلمسازی آمریکا بوده که در دو دهه اخیر در فهرست موفق ترین ستارگان پرده نقره ای جهان به شمار می رود. او با آنکه قد بلندی ندارد، اما همواره خوش سلیقه در انتخاب استایل های مجلسی و شیک و حتی کژوال و اسپرت است. اهل جلیقه پوشی و دستمال گردن و دستمال جیبی کتنیست و بر خلاف جانی دپ، از اکسسوری های نقره ای کوتاه و بلند هم در طراحی تیپ استفاده نمی کند. 

به گزارش روزیاتو، برندهایی همچون دولچه و گابانا، دیور و جورجیو آرمانی به عنوان برندهای محبوب دی کاپریو بوده و در تیپ های اسپرت، همواره از رالف لورن استفاده می کند. او سفیر تبلیغاتی برند ساعت TAG  HEUER بوده و از تولیدات لاکچری این برند بهره می برد که البته بر خلاف جورج کلونی، سفیر ساعت امگا، فوتوشوت های کمی با برند تاگ دارد اما برند محبوب او در استایل های شیک به شمار می رود.

leo-20
فوتوشوت دی کاپریو برای برند ساعت لاکچری TAG HEUER

leo-21
تیپ مشکی دی کاپریو در کنار مارتین اسکورسیزی، کارگردان نامدار هالیوود با برند گوچی

همان طور که مشاهده  میکنید، دی کاپریو  علاقه  چندانی به اکسسوری به عنوان تکمیل کننده تیپ از جمله دستبند و اکسسوری های نقره ای ندارد.


leo
در این استایل کت و شلوار سورمه ای با پیراهن آبی بدون کراوات، تیپ لئوناردو دی کاپیرو رو در مارچ ۲۰۱۳ در موناکو مشاهده میکنید. در این ست، ساعت رولکس پوشیده بود.

leo-1
در این استایل، لئوناردوی دی کاپریو را در جشنواره کن فرانسه در سال ۲۰۱۳ میلادی مشاهده میکنید که کت و شلواری از دولچه و گابانا دو
دکمه را بدون کراوات پوشیده است. او معمولا از جلیقه در طراحی تیپ استفاده نمی کند.


leo-2
کت و شلوار کراوات دار از برند DIOR که طرح NAVY داشته و این استایل را در لینکلن سنتر نیورک در مارچ ۲۰۱۳ میلادی ست کرد.


leo-3
در این استایل شیک، آقای دی کاپریو کت و شلوار مشکی بدون کراوات را با کفش قهوه ای در مراسم Django Unchained ست کرده است.


leo-4
تیپ اسپرت گرگ وال استریت در این عکس با تناژ رنگ آبی و اکسسوری کلاه و عینک ریبن همراه شده تا در توکیو گردی های ۲۰۱۵، یکی از استایل های اسپرت را به نمایش گذارد.

leo-5
تیپ کت و شلوار و پاپیون مشکی دولچه و گابانا لئوناردو دی کاپریو در این استایل با کفش آکسفورد مشکی در مراسم فرش قرمز گلدن گلوب ۲۰۱۳ میلادی، ترکیب مردانه جذابی را پدید آورده است.


leo-6
از کلکسیون کت و شلوارهای لاکچری لئوناردو دی کاپریو، شاهد کت و شلوار و کراوات خاکستری رنگ هستیم که با آکسفورد مشکی در این استایل ۲۰۱۲ ست شده است.

leo-7
تیپ گرگ وال استریت را در فیلم گرگ وال استریت مشاهده میکنیم.
 

leo-8
تیپ کت و شلوار لئوناردو دی کاپریو در این ست بهاره که با کراوات گل دار و پیراهن گل بهی ست شده است، استایل ایشان را در ۲۰۱۲ میلادی نشان می دهد.

leo-9
به کنتراست رنگ پیراهن و کراوات دی کاپریو با کت و شلوار مشکی و کفش چرمی مشکی توجه کنید که ترکیب جذابی را خلق کرده است.
leo-11
در این طرح، شاهد استایل اسپرتی دی کاپریو در نیویورک گردی های سال ۲۰۱۳ میلادی هستیم. کلاه، اکسسوری  خوبی برای آقایان در  تیپ های کژوال است.

leo-12
برای آقایانی که به دنبال کت و شلوارهای اسپرت مردانه شیک هستند، این استایلدی کاپریو در مکزیک ۲۰۱۱، الگوی خوبی خواهد بود.
 

leo-13
مدل ساعت کرونوگرافی با بند چرمی مشکی لئوناردو دی کاپریو را در فرش قرمز گلدن گلوب ۲۰۱۱ مشاهده میکنید که با کت و شلوار مشکی ست شده است._
تیپ اسپرت مشکی لئوناردو دی کاپریو را در پاییز گردی های نیویورک با ژاکتی از برند جورجیو آرمانی مشاهده میکنید.

leo-16
دی کاپریودر این استایل، مت و شلوار مشکی سورمه ای را با پیراهم سفید رنگ و کراوات نقره ای رنگ ست کرده است که تیپ مردانه شیکی را برای او در نوامبر ۲۰۱۱ در زمان نمایش فیلم J EDGAR به نمایش در آورد.


leo-17
دیدار لئوناردو دی کاپریو با استیو واند در سیدنی که بلیزر سورمه ای از برند Brunello Cucinelliرا با پیراهن آبی بدون کراوات نشان میدهد.


leo-18
دی کاپریو در این ست اسپرت، بلوز آبی دکمه دار را با کلاه و عینک آفتابی و شلوار طوسی رنگ در زمان دیدار از شرکت MOBIL ست کرده است.

لئوناردو دی کاپریو دی کاپریو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین