کد خبر: 19200 A

جسد بازیگر زن و مدلی معروف سینما در پرو پیدا شد.

ایران آرت: «لیزا لین مسترز» بازیگر زن معروف ۵۲ ساله آمریکایی به علت افسردگی که داشت در اتاق پرو خودکشی کرده و جسد و نامه‌های وی را بعد از چند روز در کمد اتاق کشف کردند.انید

کشف جسد بازیگر معروف فیلم‌های «نظم و قانون» و «بتی زشته» در یکی از اتاق‌های هتلی در پرو کشف شد. «لیزا لین مسترز»، هنرپیشه ۵۲ ساله آمریکایی که برای سفری کاری در زمینه مدلینگ به پرو رفته بود، در هتل محل اقامت خود خودکشی کرد.

یکی از کارکنان هتل «نوو موندو»ی لیما، روز پنج شنبه جسد این زن را در کمد اتاقش کشف کرد. گفته می شود «مسترز» از افسردگی رنج می برده است. در اتاق او، دو نامه که در آن به بیماری روحی او اشاره شده و قرص های دیازپام و ضدافسردگی پیدا شده است. این بازیگر در سریال های دیگری همچون «نظم و قانون» و «زنان استپ فورد» هم ایفای نقش کرده بود.

«لیزا لین مسترز» متولد نبراسکا و بزرگ شده ی کارولینای شمالی بود. او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه به کار گزارشگری خبر پرداخت. او سپس به عنوان مدل راهی نیویورک شد و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته روزنامه نگاری از دانشگاه کلمبیا گرفت. با این حال فعالیت های روزنامه نگاری خود را ادامه نداد و در عوض به حرفه بازیگری و نویسندگی روی آورد.

مسترز در سال ۱۹۹۸ در فیلم «محاصره» روبروی «بروس ویلیس» و «دنزل وانشگتن» درخشید. او در «بتی زشته» نقش مدیر موزه و در «زنان استپفورد» نقش «کارول وین رایت» را در کنار«نیکول کیدمن» بازی کرد. «نظم و قانون» و «دختر سخن چین» هم از دیگر کارهای این هنرپیشه آمریکایی هستند.

 

نیکول کیدمن دنزل واشنگتن بروس ویلیس لیزا لین مسترز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین