کد خبر: 19180 A

خبر ورزشی نوشت: به نظر می رسد می خواهند با انتشار یک فیلم قدیمی برای تازه داماد فوتبال پاپوش درست کنند.

ایران آرت: در پی انتشار عکس و ویدئویی از فرشاد احمدزاده بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با ترلان پروانه، بازیگر جوان سینما در یک کافه، شایعاتی در مورد ازدواج این دو چهره مطرح شد که روزنامه خبر ورزشی به آن واکنش نشان داده است.

به گزارش ایران آرت، خبر ورزشی درباره عکس منتشر شده از این دو چهره نوشت:

"روز گذشته فیلمی در فضای مجازی چرخید از بازیکن معروف لیگ برتر با یکی از بازیگرهای عرصه سینما.
قبلاً هم فاش شده بود این بازیگر سینما با یکی از بازیکنان تیم ملی رابطه دارد. ماجرا جنجال ساز شد. آنها به هم زدند و در چشم به هم زدنی خبر همه جا را گرفت.بعد آن بازیکن واکنش نشان داد و همین واکنش با واکنش مادر خانم بازیگر همراه شد و خلاصه مدتی طول کشید گرد و خاکها بخوابد.
بعد از آن خبر تازه ای به دستمان رسید؛ خانم بازیگر با یکی از بازیکنان معروف لیگ برتر رفیق شده است. این رفاقت در سال 96 تمام شد ولی به تازگی فیلمی از این رفاقت منتشر شده که در آن بازیکن و خانم بازیگر از پله های کافه پایین می روند و خلاصه مثل دو کبوتر عاشق، کافه را ترک می کنند. درباره این رابطه و علت تمام شدن آن شایعه زیاد است. می گویند خانم بازیگر که قصد انتقام از بازیکن تیم ملی را داشت، با آن بازیکن معروف رفیق شد. در واقع هدف او این بود که علیه آن ملی پوش اقداماتی کند و حر فهایی بزند. بازیکن هم وقتی متوجه این مسئله شد، ترجیح داد پای خود را از این ماجرا بیرون بکشد و کلاً پی زندگی اش برود. حالا درباره او گفته می شود که با  خواهرزاده یکی از همبازیانش نامزد کرده و قرار است به زودی ازدواج کنند. حالا به نظر می رسد می خواهند با انتشار این فیلم قدیمی برای تازه داماد فوتبال پاپوش درست کنند."

ترلان پروانه فرشاد احمدزاده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین