کد خبر: 18977 A

داریوش ارجمند درباره اظهارنظرهای اخیر حامد بهداد گفت: این بزرگتری‌ها به ایشان نمی‌آید بگذارد اول سیبیل‌اش در بیاید، ریش‌اش در بیاید و چهار تا لاخ سفید به موهایش بنشیند بعد از این اظهار نظرها بکند.

ایران آرت: پس از اظهارنظر حامد بهداد درباره لقب "آقای بازیگر" برای عزت‌الله انتظامی که گفته بود انتظامی این لقب را زمان ممنوع‌الفعالیتی بهروز وثوقی و مرحوم فردین گرفته است و این نامردی است، داریوش ارجمند به صحبت‌های بهداد واکنش تندی نشان داد.

به گزارش ایران آرت، ارجمند درباره حواشی پیش آمده اظهار داشت: من واقعا نمی‌فهمم این حرفها چیست که بعضی‌ها میزنند. یعنی چه که اگر وثوقی و فردین بودند انتظامی آقای بازیگری نبود؟ وقتی چیزی از تاریخ بازیگری نمی‌دانیم چرا حرف بیخود می‌زنیم؟ همان زمانی که آقای وثوقی و فردین بازی می‌کردند و دیده ‌میشدند، عزت‌الله انتظامی ستاره‌ی اول صحنه‌های ایران بود و کاری میکرد که حتی چند دقیقه‌اش را در آن آقایان ندیدید. انتظامی کجا و آن‌ها کجا؟

وی افزود: بگذارید این را بگویم. وثوقی و فردین در نزد من افراد محترمی هستند، مخصوصا آقای فردین که بسیار بسیار محترم‌اش میدانم، اما بدانیم داریم در مورد چه چیزی میزنیم. انتظامی افتخار این مملکت است. بازیگری است که بازیگری میداند و جایگاهش مشخص است و به قول آقای کیمیایی جزو «میراث»های گران‌بهای این سرزمین است.

ارجمند در ادامه درباره بهداد به کانال کات گفت: آقای حامد بهداد که در طول زندگی‌اش حتی دو تا بازی متفاوت در کارنامه سینمایی‌اش ندارد نباید قاطی این بحث‌ها شود. این بزرگتری‌ها به ایشان نمی‌آید بگذارد اول سیبیل‌اش در بیاید، ریش‌اش در بیاید و چهار تا لاخ سفید به موهایش بنشیند بعد از این اظهار نظرها بکند.

وی افزود: این آقای بهداد از همان اول که به سینما آمد با جنجال و اینکه من مارلون براندو هستم و خیلی بازیگر خوبی هستم و این حرفها خواست جلب توجه کند و چند تا روزنامه‌ی مبتذل هم لیلی به لالایش گذاشتند و او را بالا بردند تا حدّی که حالا بیاید حرف‌های این شکلی بزند.

بازیگر سینما و تلویزیون در پایان گفت: اگر به این حرفها باشد که باید گفت اگر خسرو شکیبایی زنده بود، اگر فنٓی‌زاده زنده بود امثال بهداد را چه کسی میشناخت؟ ولی این بحث‌ها به کل بیهوده است زیرا انتظاری غیر از این هم نباید داشت. وقتی نام اکبر مشکین و نام فنّی‌زاده در این سینما گم میشود باید هم امثال آقای بهداد که چیزی از تاریخ سینما و بازیگری نمی‌دانند به میدان بیایند. وقتی میدان از نام بزرگان خالی میشود انتظاری بیش از این نباید داشت.

حامد بهداد داریوش ارجمند عزت الله انتظامی محمدعلی فردین بهروز وثوقی
نظرات خوانندگان
  • حامد
    پاسخ

    همین صحبت های آقای ارجمند و رفتارهای قبلی ایشان نشان داده که موی شان را بیشتر در آسیاب سفید کرده اند.</b>

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین