کد خبر: 17137 A

فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی در حالی که با فیلمی به کارگردانی آنجلینا جولی و چند کارگردان دیگر رقابت می‌کرد، موفق به دریافت جایزه بفتا نشد...

ایران‌آرت: مراسم سینمایی بفتای 2018 دقایقی پیش، بامداد دوشنبه بیست و نهم بهمن ماه برگزار شد و دست فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی از این جوایز کوتاه ماند.

به گزارش ایران آرت، جایزه بهترین فیلم بریتانیایی به سه بیلبورد، خارج از ابینگ، میزوری رسید. همچنین جایزه ستاره نوظهور به کالویا رسید.

لحظه به لحظه مراسم بفتا ۲۰۱۸

تصاویر فرش قرمز: جنیفر لارنس

لحظه به لحظه مراسم بفتا ۲۰۱۸

تصاویر فرش قرمز: مارگوت رابی

لحظه به لحظه مراسم بفتا ۲۰۱۸

تصاویر فرش قرمز: آنجلینا جولی

 

جایزه بهترین انیمیشن به کوکو رسید و بهترین موسیقی را هم فیلم شکل آب برد. جایزه بهترین فیلم مستند به فیلم I am not Negro رسید و بهترین تدوین هم همان طور که انتظار می رفت به فیلم تحسین شده «بیبی درایور».  جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی به فیلم Call me by your name، جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد به سم راکول برای فیلم سه بیلبورد...، جایزه بهترین طراحی تولید به The Shape of Water و جایزه بهترین جلوه های ویژه به بلید رانر 2049 رسید.

اما ساعت چنددقیقه به پایان روز یکشنبه مانده بود که مجری مراسم نام فیلم برنده جایزه بهترین فیلم خارجی را اعلام کرد تا ایرانی ها بدانند کارگردان جهانی شان از این مراسم دست خالی بازخواهد گشت. این جایزه به فیلم Handmaiden (کنیز) از چان ووک پارک رسید.

 

 

iranart

 

 

آنجلینا جولی اصغر فرهادی جنیفر لارنس مارگوت رابی جایزه بفتا بفتا مراسم بفتا بفتا 2018 فیلم سه بیلبورد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین