کد خبر: 15871 A

مارال فرجاد در گفت و گویی از تازه‌ترین اثر خود و جا ماندن از جشنواره فیلم فجر گفت.

ایران آرت: مارال فرجاد بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: امسال در دو فیلم سینمایی با نام‌های "پریسا" و "ماهور" به ایفای نقش پرداختم ولی متاسفانه هیچکدام از آنها به جشنواره فیلم فجر راه پیدا نکردند.

 

وی درخصوص مضمون فیلم "پریسا" ادامه داد: این فیلم در ابتدا با نام "شب لرزه" تولید شد اما بعدها نامش به پریسا تغییر یافت. "پریسا" درباره هنجارهایی است که در جامعه وجود دارد از همین رو مسائلی همچون اسیدپاشی و مشکلات شبکه های مجازی دست‌مایه ساخت این اثر قرار گرفته است.

 

مارال فرجاد

بازیگر فیلم "جاودانگی" با اشاره به حضور خود با یک نمایش در جشنواره تئاتر فجر افزود: از نظر من جشنواره تئاتر فجر کیفیت بسیار بالایی دارد و من از بخش‌بندی گروه های مختلف اجرایی استقبال می کنم. نقدهای زیادی به جشنواره تئاتر فجر شده اما من معتقدم جشنواره امسال رشد قابل توجهی داشته است.

وی درباره حضور بازیگران سینما در عرصه تئاتر تاکید کرد: از نظر من نقدهای وارد شده بر حضور بازیگران سینما در تئاتر بی مورد است. مگر نه اینکه بازیگران تئاتر در سینما موفق شده، به چهره تبدیل شده و در آمد بسیاری را به دست می آورند؟ حالا چه ایرادی دارد که بازیگران سینما در تئاتر به موفقیت برسند؟ بازیگران سینما باعث رونق گیشه در تئاتر شده اند و مخاطب بسیاری را به تئاتر آورده اند که این به هیچ وجه به ضرر تئاتر نیست.

 

مارال فرجاد

فرجاد با اشاره به حضور مستمر خود در تئاتر و سینما خاطرنشان کرد: برای من حضور در جشنواره فیلم یا تئاتر فجر فرق چندانی ندارد. هر دوی این جشنواره ها کیفیت مناسبی دارند و از طرفی برای بازیگر هر جشنواره ای هیجان خاص خود را دارد. من به شخصه ترجیح می دهم در هر اثری بهترین خود را ارائه دهم و فرقی بین تئاتر و فیلم نمی بینم.

مارال فرجاد فیلم جاودانگی ماهور پریسا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین