کد خبر: 1550 A

در پی بروز کشمکش میان آرنولد و ترامپ، آرنولد تاکید کرد: هنوز از تصمیمم برای رویارویی با رئیس جمهور منصرف نشده ام و همچنان خواهان خُرد کردن صورت ترامپ هستم.

ایران‌آرت: در پی بروز کشمکش میان آرنولد و ترامپ، آرنولد تاکید کرد: هنوز از تصمیمم برای رویارویی با رئیس جمهور  منصرف نشده ام و همچنان خواهان خُرد کردن صورت ترامپ هستم.

وی افزود: با معاونم تماس گرفتم و به او گفتم برای ملاقات با ترامپ وقت بگیرد تا به نیویورک بروم و صورتش را به میز بکوبم.

ترامپ، چند روز پیش در پیام هایی بر روی صفحۀ تویتر خود، آرنولد را به سخره گفت و آرنولد نیز دربارۀ فرمان جنجالی ترامپ دربارۀ ممنوعیت ورود اتباع 7 کشور به آمریکا گفت: ترامپ، شتابزده عمل می کند، او ما را در چشم جهانیان، احمق نشان می دهد".

ترامپ، چندی پیش از برنامۀ تلویزیونی آرنولد که در شبکۀ NBC پخش می شود، انتقاد کرد و در توییتی نوشت: آرنولد در زمان تصدی فرمانداری کالیفورنیا، عملکردی بد داشت، اما اکنون تصمیم گرفته است با اجرای برنامه تلویزیونی، عملکردی بدتر از خود به نمایش بگذارد.

آرنولد که ایفاگر نقش ترمیناتور در فیلم معروفی به همین نام است، در واکنش به این سخنِ ترامپ گفت: سلام ترامپ، من ایدۀ بسیار خوبی دارم، نظرت دربارۀ مبادلۀ وظایف چیست؟ تو بیا در تلویزیون کار کن، زیرا تو در افزایش میانگین بینندگان تخصص داری، من هم رئیس جمهور آمریکا می شوم تا مردم بتوانند با آرامش سر به بالین بگذارند.

گفتنی است که ترامپ، پیش از آن که رئیس جمهور شود، در فاصله سال های 2005 تا 2015، مجری همین برنامه ای بود که اکنون آرنولد مجری آن شده است. ترامپ در سال 2015 به سبب حرف های ناپسندی که ضد مردم مکزیک به زبان آورد، از این مجری گری این برنامه اخراج شد./العالم

 

دونالد ترامپ رنولد شوارتزنگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین