کد خبر: 15475 A

نسیم ادبی بازیگر نقش حمیرا در سریال پرطرفدار شهرزاد، تولید فصل چهارم این مجموعه را نامشخص خواند.

ایران آرت: نسیم ادبی بازیگر این روزها مشغول بازی در فصل سوم سریال "شهرزاد" به کارگردانی حسن فتحی است و همچنین در نمایش"آبی مایل به صورتی" به کارگردانی ساناز بیان نیز حضور دارد.

او  در خصوص وضعیت فعلی ضبط سریال"شهرزاد" بیان کرد: ضبط سریال خوب پیش می‌رود و احتمالاً تا آخر اسفندماه ادامه خواهد داشت.

ادبی در خصوص فرازوفرودهای شخصیت حمیرا در این سریال به هنرآنلاین گفت: حمیرا از فصل اول در این سریال حضور داشت و فرازوفرودهای شخصیتش در فصل اول کمتر بود، اما در فصل دوم یکسری اتفاقات برایش رخ داد که بیشتر خودش را نشان داد و در فصل سوم این اتفاقات خیلی بیشتر خواهد شد. حمیرا جزو آن دسته از شخصیت‌هایی است که فرازوفرودهای بسیاری دارد که در سریال دیده می‌شود. درواقع شخصیت یک‌خطی نیست و در طول داستان با وجوه مختلفی از شخصیت و زندگی او آشنا می‌شویم.

نسیم ادبی- شهرزاد

نسیم ادبی و سهیلا رضوی در نمایی از سریال"شهرزاد"

این بازیگر درباره تولید فصل چهارم این سریال نیز اظهار کرد: هنوز هیچ صحبتی نشده و تولید فصل چهارم "شهرزاد" قطعی نیست، اما احتمال تولید نشدن فصل چهارم این سریال و پایان آن در فصل سوم بسیار زیاد است.

بازیگر فیلم "چهارشنبه" این روزها بر صحنه تئاتر در نقش زنی که تغییر جنسیت داده در "آبی مایل به صورتی" به ایفای نقش می‌پردازد و با این نمایش در سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر نیز حضور خواهد داشت.

او درباره حضور در این نمایش و ایفای نقش "امیر" نیز عنوان کرد: این کاراکتر درواقع زنی است که کاراکتر بسیار سختی دارد و همه کسانیکه این نمایش را دیدند خیلی از متفاوت بودن آن صحبت کردند. کار بسیار متفاوت با چیزی است که در چند سال اخیر درباره ترنس‌ها روی صحنه رفته است. این کاراکتر یک ترنس است که با مشکلات بسیاری مواجه است. درواقع او زنی است با یک هویت مردانه و بااینکه صاحب فرزند می‌شود اما به دنبال تغییر جنسیت خودش است و در این راه با مشکلاتی مواجه می‌شود که بسیاری از این افراد با آن روبرو هستند چرا که جامعه ما پذیرای آن‌ها نیست و اتفاقات برای آن‌ها خیلی بیشتر پررنگ می‌شود و با مشکلات دست‌وپنجه بیشتری نرم می‌کنند. امیر نمایی از این افراد است.

نسیم ادبی در ابی مایل به صورتی

نسیم ادبی در نمایی از نمایش "آبی مایل به صورتی"

ادبی در پاسخ به این سؤال که تا چه اندازه این نمایش مخاطب را با مشکلات این قشر از جامعه همراه کرده است، گفت: "آبی مایل به صورتی" سعی کرده با بضاعتی که دارد در این زمینه فرهنگ‌سازی کند. تا جایی که در توان داشته و سالن هم در اختیار گذاشته این کار را انجام داده و مخاطب با دیدن نمایش باحال عجیبی بیرون می‌رود. کاری که ما کردیم کم نبود و بسیار ارزشمند است. همین‌که همه انسان هستیم و قابل‌احترام، مهم است. باید به این دسته از افراد جامعه نیز به همین چشم نگاه کرد. ترنس‌ها هنوز هم در تمام جوامع دچار معضل هستند و جوامع به‌راحتی مشکل آن‌ها را نپذیرفته و هنوز به‌سختی با آن‌ها برخورد می‌کنند. ضمن این‌که مردم ما هم شناخت کمی از این افراد دارند و حتی گاهی آن‌ها را اشتباه می‌گیرند درحالی‌که این افراد بسیار متفاوت هستند.

این بازیگر درباره استفاده از ما به ازای بیرونی یا برخورد با این افراد برای ایفای نقش خود بیان کرد: برای بازی در این نقش از ما به ازای بیرونی استفاده نکردم و تلاش کردم خودم این شخصیت را پیدا کنم. درواقع این شخصیت تقلیدی نیست و بیشتر ایفای آن برخاسته از یک حس درونی بود.

 

حسن فتحی نسیم ادبی سریال شهرزاد 2 نمایش آبی مایل به صورتی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین