کد خبر: 1541 A

رییس هیئت مدیره انجمن طراحان، مدیران و دستیاران جلوه‌های ویژه میدانی سینما از اعضای این انجمن درخواست کرد تا عذرخواهی رسمی ارشا اقدسی از هرگونه همکاری با او در تمامی پروژه‌های سینمایی، تلویزیونی و ... خودداری کنند.

ایران‌آرت: رییس هیئت مدیره انجمن طراحان، مدیران و دستیاران جلوه‌های ویژه میدانی سینما از اعضای این انجمن درخواست کرد تا عذرخواهی رسمی ارشا اقدسی از هرگونه همکاری با او در تمامی پروژه‌های سینمایی، تلویزیونی و ... خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محسن نامدار روزبهانی، رییس هیئت مدیره انجمن طراحان، مدیران و دستیاران جلوه‌های ویژه میدانی سینمای ایران در بیانیه‌ای نسبت به مسایل پیش آمده در نامزدی بخش طراحی جلوه‌های ویژه میدانی فیلم‌ها در سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر واکنش نشان داد.

متن کامل بیانیه به این شرح است:

«بسمه تعالی

چندی پیش شاهد استفاده و به کارگیری غیرقانونی از چاشنی بدنی در مجموعه تلویزیونی «خندوانه» و به دنبال آن اظهارنظرهای مغرضانه و غیرکارشناسی در رابطه با جلوه‌های ویژه میدانی در برنامه تلویزیونی «هفت» و اخیرا هم شاهد انجام امور جلوه‌های ویژه میدانی توسط جناب آقای ارشا اقدسی هستیم!

 در این باره به عرض می‌رساند؛ پیرو جلسات قبلی که با وزارت ارشاد، وزارت دفاع، سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و حراست سازمان صداوسیما صورت پذیرفت، مصوب گردید نه ایشان و نه هیچ شخص دیگری اعم از -حقیقی یا حقوقی- خارج از صنف، حق انجام امور جلوه‌های ویژه میدانی را ندارد.

طبق هماهنگی با صنف محترم بدلکاران سینمای ایران مبنی بر عدم دخالت ایشان در انجام امور جلوه‌های ویژه میدانی و بالعکس، همچنین دفاع از امنیت شغلی که مدنظر وزارت محترم ارشاد و خانه سینما است، از کلیه همکاران گرانقدر در انجمن طراحان، مدیران و دستیاران جلوه‌های ویژه میدانی سینمای ایران انتظار می‌رود تا اطلاع ثانوی و تا عذرخواهی رسمی جناب آقای ارشا اقدسی از هرگونه همکاری با ایشان در تمامی پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی و ... خودداری کنید و از همه شما گرامیان تقاضا دارم همکاری بفرمایید که ازحقوق به حق جلوه‌های ویژه میدانی دفاع کنیم.

و من الله التوفیق

محسن نامدار روزبهانی رییس هیئت مدیره انجمن طراحان، مدیران و دستیاران جلوه‌های ویژه میدانی سینمای ایران»

 

ارشا اقدسی
نظرات خوانندگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین