کد خبر: 1540 A

ساره بیات، بازیگر فیلم «بیست و یک روز بعد» که نامش در بین فهرست نامزدهای جایزه بازیگری نیست، در نشست خبری این فیلم با نشان دادن کارت دعوت ارسالی برای او به عنوان یکی از نامزدها، خواستار عذرخواهی مسوولان جشنواره فجر از خود شد.

ایران‌آرت: ساره بیات، بازیگر فیلم «بیست و یک روز بعد» که نامش در بین فهرست نامزدهای جایزه بازیگری نیست، در نشست خبری این فیلم با نشان دادن کارت دعوت ارسالی برای او به عنوان یکی از نامزدها، خواستار عذرخواهی مسوولان جشنواره فجر از خود شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نشست پرسش و پاسخ فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان، شامگاه چهارشنبه 20 بهمن در سالن سعدی برج میلاد برگزار شد.

این نشست خبری با حضور سیدمحمدرضا خردمندان (کارگردان)، محمدرضا شفاه (تهیه‌کننده)، احسان ثقفی (فیلمنامه‌نویس)، علیرضا برازنده (مدیر فیلمبرداری)، ساره بیات، مهدی قربانی و حسین شریفی (بازیگران) و سید محمود موسوی‌نژاد (صداگذار) برگزار شد.

 

 

ساره بیات که در این فیلم نقش متفاوتی را ایفا کرده، در این نشست پرسش و پاسخ اظهار کرد: «هرگز اهل حاشیه، جنجال و اعتراض نبوده‌ام، در ۱۵ سالی که در سینما و تئاتر کشور کار کرده‌ام، همیشه با سکوت کار خودم را پیش برده‌ام. امسال با فیلم آقای خردمندان در جشنواره حضور دارم و وقتی جدول اکران آثار را دیدم و فهمیدم نمایش فیلم ما در برج میلاد پس از اعلام نامزدهاست، خیلی ناراحت شدم، با این‌حال در همه اکران‌های مردمی در کنار عوامل فیلم حضور داشتم و مطمئنم که این فیلم مخاطب خاص خودش را پیدا می‌کند و به خوبی هم دیده می‌شود.»

او خطاب به کارگردان فیلم گفت: «آقای خردمندان فیلم خوب مسیر خودش را پیدا می‌کند. من از تو معذرت می‌خواهم که جشنواره فیلم فجر از تو که فیلم‌اولی بودی استقبالی نکرد و عذرخواهی می‌کنم که فیلم تو و عواملش را نادیده گرفتند.»

بیات در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به این‌که دیپلم افتخار جشنواره فجر و بیش از ده‌ جایزه بین‌المللی را در کارنامه خود دارد، با نشان دادن یک پاکت ادامه داد: «من جریان این پاکت را نمی‌فهمم. چرا مسئولان جشنواره برای آن از من عذرخواهی نمی‌کنند. برای من کارت کاندیدا می‌فرستند در حالی که اسم من در فهرست نیست. اگر اشتباه کرده‌اید حداقل اشتباهات خود را بپذیرید. این چه بازی مسخره‌ای است؟ متاسفم که این فیلم را نادیده گرفتید و من را ببخشید که مجبور شدم حرف‌هایی که نباید را بزنم.»

 

 

ساره بیات فیلم بیست و یک روز بعد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین