کد خبر: 15270 A

کارگردان فیلم "کفشدوزک" که در گلدن گلوب برنده بهترین فیلم موزیکال کمدی و هنرپیشه زن شد، درباره همکاری با وودی آلن ابراز پشیمانی کرد.

ایران آرت: گرتا گرویگ کارگردان فیلم «کفشدوزک»(لیدی برد) که در رویداد گلدن گلوب جایزه بهترین فیلم موزیکال یا کمدی و بهترین هنرپیشه نقش اصلی زن را دریافت کرد در مصاحبه‌ای از همکاری با وودی الن ابراز تاسف و پشیمانی کرده است.

گرویگ در جواب اینکه با توجه به مساله رسوایی‌های جنسی «کوین اسپیسی» «پولانسکی» و «وودی الن» آیا با این اشخاص کار خواهی کرد؟ که در پاسخ گفت: دوست دارم در جواب سوالتان به وودی الن بپردازم و اینکه اگر آن زمان او را می‌شناختم هیچگاه با او همکاری نمی‌کردم.

به گزارش فارس به نقل از هالیوود ریپورتر،گرویگ در ادامه به «دایلِن فارو» دخترخوانده وودی الن اشاره کرد و اینکه دختر وودی الن او را به تعرض جنسی متهم کرده است. او در همین رابطه گفت: این خبر را هم که شنیدم دردی به درهایم اضافه شد که طی این سال‌ها چرا با این مرد کار کردم و الان نمی‌توانم تاریخ را برگردانم به عقب و تنها کاری که می‌توانم انجام بدهم این است که بهترین تصمیم‌ها را از این پس اتخاذ کنم.

سال 2014 دایلِن فارو نامه‌ای سرگشاده با ذکر جزییات در مورد تجاوز وودی الن به مجله تایمز نوشت و نامه‌ای مشابه برای روزنامه انگلیسی زبان لس‌آنجلس تایمز فرستاد با لینک جنبش «هشتگ من هم»( #MeToo) در ماه دسامبر گذشته که به جنبشی فراگیر در هالیوود بدل شد و جلوه آشکار آن در روزهای اخیر در مراسم گلدن گلوب نمایان شد.

گلدن گلوب وودی آلن فساد جنسی هالیوود گرتا گرویک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین