کد خبر: 15026 A

کریستینا کوهن ادعا کرده که اد وست ویک به او تجاوز کرده است.

ایران آرت : شبکه بی‌بی‌سی، بازیگر اصلی سریال «آزمون بی‌گناهی» را به دلیل اتهام تجاوز جنسی تغییر داد.

اسکرین دیلی خبر داده سریال سه قسمتی «آزمون بی‌گناهی» قرار بود با بازی اد وست‌ویک از شبکه بی‌بی‌سی پخش شود اما پس از مطرح شدن اتهامات جنسی علیه این بازیگر، قسمت‌های ضبط شده با حضور او حذف و دوباره با بازیگر دیگری ضبط شد.

سریال «آزمون بی‌گناهی» با اقتباس از داستانی نوشته آگاتا کریستی ساخته شده است. این سریال سال گذشته تکمیل شد و قرار بود که از کریسمس پخش شود اما پس از مطرح شدن اتهامات جنسی علیه اد وست‌ویک، پخش آن به تعویق افتاد.

بیل نای، آنا چنسلر، آنتونی بویل و آلیس ایو دیگر بازیگران این سریال هستند که برای حذف اد وست‌ویک مجبور شدند دوباره جلوی دوربین بروند.

هنوز تاریخ دقیق پخش سریال مشخص نشده است.

وست‌ویک از زمان علنی شدن این اتهامات در ماه نوامبر همواره با قاطعیت آن‌ها را رد کرده است.

پیش از این نیز کوین اسپیسی در فیلم «تمام پول‌های جهان» به کارگردانی ریدلی اسکات به سرنوشتی مشابه دچار شده بود. کریستوفر پلامر در فیلم «تمام پول‌های جهان» جایگزین کوین اسپیسی شد.

«آزمون بی‌گناهی» نخستین فیلم از هفت اثری است که قرار است با اقتباس از داستان‌های آگاتا کریستی ساخته شوند.

اد وست ویک

گفتنی ست کریستینا کوهن ادعا کرده که سه سال قبل اد وست ویک ستاره سابق سریال بسیار موفق دختر سخن چین به او تجاوز کرده است.

در مقابل اد وستویک در سخنانی که در اینستاگرام منتشر کرد ادعا کرد که هیچگاه در زندگی اش به زور به حریم خصوصی کسی وارد نشده و نه تنها این تجاوز را تایید نمی کند بلکه ادعا می کند که این بازیگر زن را اصلا نمی شناسد.

با تمامی این ادعاهای مطرح شده هنوز هیچ شکایتی از اد وست ویک به دادگاه نشده است.

 

بی بی سی کوین اسپیسی بی بی سی فارسی آگاتا کریستی اد وست ویک
ارسال نظر