کد خبر: 14897 A

در پی اعتراضات اخیر مردمی برخی از هنرمندان واکنش نشان دادند:

ایران آرت:

فرهاد اصلانی: مردم زیر بار گرانی کمرشان خم شده است

فرهاد اصلانی از جمله بازیگرانی است که نقش های درخشان بسیاری را در کارنامه کاری خود دارد. او پس از اعتراضات اخیر با انتشار این عکس از اعتراضات مردمی گفت.

اعتراضات هنرمندان

او در این پست نوشت: مردم معترضند، مردم زیر بار گرانی و تورم کمرشان خم شده. مردم از فساد اقتصادی و اداری و رشوه خواری و بی عدالتی عصبانی اند...

اعتراضات هنرمندان

باران کوثری: آیا سانسور و فیلترینگ راه حل مناسبی است؟

باران کوثری نیز با بازنشر مطلبی از مصطفی تاجر زاده به اصل 27 قانون اساسی مبنی بر آزاد بودن اعتراض تشکل های اجتماعی اشاره کرد.

 

unnamed22

او در پستی دیگر، متن  پاول دورف، مالک تلگرام را باز نشر کرد و از پایان دوران فیلترینگ خبر داد.

اعتراضات هنرمندان

او در این پست از مسئولان پرسیده است که آیا هنوز فکر می کنند، سانسور و فیلترینگ راه حل مناسبی است؟

اعتراضات هنرمندان

حمید فرخ نژاد: حکومت با کفر می ماند ولی با ظلم نه!

حمید فرخ نژاد نیز با انتشار پستی در صفحه شخصی خود نسبت به اعتراضات اخیر واکنش نشان داد.

این هنرمند نوشت: مطالبه گری و اعتراض حق ماست ،جلوی کسانی که اعتراضات به حق شما به را خشونت میکشانند و از ان سواستفاده میکنند را بگیرید ، آسیب به اموال عمومی یعنی به انحراف کشیدن اعتراض حقه شما

اعتراضات هنرمندان

 

 

ترانه علیدوستی: با معترضان برخورد فیزیکی نکنید

ترانه علیدوستی که این روزها در سریال شهرزاد حضوری پررنگ دارد، نیز پس از اعتراضات اخیر واکنش نشان داد.

او در پستی به برخورد فیزیکی با مردم معترض مخالف کرد و خواستار درک مردم شد.

اعتراضات هنرمندان

علیرضا عصار: از اعماق جانم می‌گویم که حق با مردم است

علیرضا عصار نیز  در بخشی از کنسرت خود که شامگاه دوشنبه 11 دی ماه برگزار شد درباره  اتفاقات اخیر در شهرهای مختلف و تجمع معترضان گفت: بنا ندارم خیلی صحبت کنم زیرا که همیشه در ترانه‌هایم درباره‌اش صحبت کرده‌ام. اما نظرم را نه به عنوان یک خواننده بلکه به عنوان یک شهروند ایرانی مطرح می‌کنم.

او افزود: من همانطور که همه شما هم حتما همین نظر را دارید، موافق برخی از اتفاقات مانند شیشه شکستن و آسیب رساندن به کسی و اموال عمومی نیستم، ولی نظر شخصی من این است و این را از اعماق جانم می‌گویم که حق با مردم است. این حرف را هم فارغ از هر حرف کلیشه و شعاری بیان می‌کنم. واقعا، واقعا حق با مردم است و خواهش می‌کنم مسئولین در هر سمتی که هستند، دقت کنند به این موضوع که این مردم حقیقتا شایستگی‌شان بیشتر از این حرف‌هاست که در کشوری با این همه ثروت اینقدر سخت زندگی کنند.

مهناز افشار: جواب اعتراض مردم باتوم نیست!

مهناز افشار که همواره در عرصه های اجتماعی و مدنی فعال بوده است نیز در پی اعتراضات اخیر دو پست در توئیتر خود منتشر کرد. در پست نخست افشار گفت: این صدای مردم معترض است و جواب صدای اعتراضشان باتوم و گاز اشک آور نیست.

اعتراضات هنرمندان

او در پستی دیگر نسبت به وضعیت سلامتی رضا شهابی، فعال کارگری ابراز نگرانی کرده است.

اعتراضات هنرمندان

 

امین زندگانی:

امین زندگانی از جمله بازیگران موفقی است که بدون حواشی خاصی همواره در عرصه سینما و تلویزیون فعال بوده است. در پی اتفاقات اخیر، امین زندگانی نیز در پیامی ویدئویی نسبت به شرایط معترضان ابراز نگرانی کرد و از مسئولان خواسته است تا به صدای اعتراض مردم توجه کنند.

 

 

پرستو صالحی: به معترضان انگ نزنید!

پرستو صالحی نیز در پستی اینستاگرامی نوشت: رفقا این مردمی که این روزها معترضند، مردم خودمونن. خسته اند، دلگیرند،اعتمادشون سلب شده، صداشونو نشنیده نگیر، بهشون انگ نزن، درد دلشونو بشنو، زیر بار فقر و بیکاری و مشکلات

اعتراضات هنرمندان

 

 

باران کوثری علیرضا عصار مهناز افشار حمید فرخ نژاد پرستو صالحی امین زندگانی فرهاد اصلانی تظاهرات اعتراضی مردم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین