کد خبر: 13760 A

این سه دختر خوش سیما چنان چشم ها را در مراسم گلدن گلوب 2017 خیره کردند که به آن ها لقب «بانوان گلدن گلوب» دادند...

ایران‌آرتسیلوستر استالونه تنها یک بازیگر خوش فرم و قهرمان جدی فیلم های اکشن نیست، او شوهر مدلی خوش چهره به نام جنیفر فلاوین و پدر سه دختر زیبا به نام های سوفیا، سیستین و اسکارلت است. این سه دختر خوش سیما چنان چشم ها را در مراسم گلدن گلوب 2017 خیره کردند که به آن ها لقب «بانوان گلدن گلوب» دادند. هر کدام از این دختران زیبا شخصیت خاص خود را دارد و به نظر می رسد که آینده ای روشن در انتظار اوست. سایت برترین ها گزارش درباره این دختران فوق العاده و رابطه ی پویایشان با پدر سوپر استار خود ترجمه کرده که می خوانید:

 
1-دختران سیلوستر استالونه حرف اول و آخر را در خانه می زنند

وقتی که به سیلوستر استالونه فکر می کنید واژه های مانند «عضلانی» و «تندخو» یا «سرسخت» به ذهنتان خطور خواهد کرد اما به گفته ی خود او درمصاحبه ای در سال 2016، زندگی با این همه زن در اطرافش به مقدار زیادی او را نرم کرده است. وی همچنین گفته که همسر و سه دخترش حاکمان مطلق خانه بوده و همین که او را به خانه راه می دهند جای شکر دارد! وی در این مورد با شوخی چنین گفته است:" من اصولاً دهانم را می بندم تا موجی علیه ام به راه نیفتد".
 
استالونه در مورد همسرش که نزدیک به 20 سال است با هم زندگی می کنند نیز چنین می گوید:" باز هم می گویم که او فوق العاده است. اما [در خانه ما] خانم ها همه کاره اند. خانم ها قانون را تعیین می کنند. حتی سگ ها نیز همه خانم هستند و هیچ سگ نری در خانواده ما وجود ندارد". وی گفته که حس می کند حضور این همه زن در اطرافش او را نرم خو کرده است.
 
 در مورد دختران زیبای سیلوستراستالونه چه می دانید؟
 


2-استالونه برای آن ها پدری نکرده است

بعد از بردن جایزه گلدن گلوب برای بهترینبازیگر نقش مکمل در فیلم «کرید» (Creed)، سیلوستر استالونه جزییاتی از زندگی شخصی و خانوادگی خود را به زبان آورد. در واقع او اذعان کرد که بازی در فیلم های متعدد و شلوغی کاری باعث شده که وی اغلب از فرزندانش دور باشد و در تمام طول زندگی اش تلاش داشته که این مشکل را به نحوی حل کند. وی در مورد دیدگاه فرزندانش نسبت به شغل و شهرت او چنین گفته است:" آن ها در واقع هیچ چیزی در مورد من نمی دانستند و اگر بخواهم حقیقت را به شما بگویم من به نحوی یک بازیگر آواره بودم. همیشه در جاده و در حال سفر بودم. اما بعدها فهمیدم که خانواده همه چیز است".
 
سیلوستر گفته که دوست ندارد فرزندانش دیدگاه منفی نسبت به او داشته باشند، به ویژه وقتی که به گذشته کودکی خود بر می گردند. وی گفته که همسرش همواره از بچه هایشان مراقبت کرده و نقش اصلی در بزرگ کردن آن ها را بر عهده داشته است. وی دراین باره می گوید:" در نهایت آن ها می فهمند که پدر دوست داشتنی دارند و فیلم بازی کردن فوق العاده است اما باید زندگی کنند. من تمام امتیازات را به همسرم می دهم زیرا به عنوان یک پدر من بسیار رقت انگیز هستم اما او فوق العاده است".
 
 در مورد دختران زیبای سیلوستراستالونه چه می دانید؟
 


3-استالونه به آن ها مبارزه کردن را یاد داده است

اگر چه استالونه بیشتر وقت خود را در جاده و مسافرت گذرانده است اما سعی کرده برنامه ای روتین و منظم را طرح ریزی کند که هر روز بتواند ساعاتی را در کنار دخترانش باشد و تا به امروز به این برنامه وفادار مانده است. سوفیا در مصاحبه ای در این مورد چنین گفته است:" ما واقعاً خیلی زود از خواب بیدار می شویم، مثلاً 6 صبح، و 20 حرکت شکم و شنا انجام می دهیم، تمرین پرتاب وزنه انجام می دهیم- او از ما می خواهد که به دلیل خاصی در پرتاب وزنه خوب عمل کنیم- یاد می گیریم که چطور ضربه مشت بزنیم و گلف تمرین می کنیم". مادر آن ها در مصاحبه ای با روزنامه تلگراف در مورد برنامه روزانه خانواده خود چنین گفت:" سیلوستر آموزش مشت زنی را در چهار سالگی با آن ها شروع کرد.
 
هر روز قبل از مدرسه آن ها باید تمرین مشت زنی می کردند، توپ بسکتبال پرتاب می کردند یا حرکت شکم و حرکت شنا انجام می دادند و منظورم روشی کاملاً پسرانه است". سیستین نیز گفته است که به لطف آموزش های پدر آن ها هیچ گاه در مدرسه مورد اذیت و آزار قرار نگرفته "زیرا کار ما تنها خرید کردن نبوده است: می توانیم مشت بزنیم، می توانیم وزنه پرتاب کنیم و می توانیم سریع تر از یک پسر بدویم".
 
در مورد دختران زیبای سیلوستراستالونه چه می دانید؟
 


4- استالونه با نامزدهای دخترانش خشن رفتار نمی کند

با سه دختر بوکسور و ورزیده شاید با خود فکر کنید که سیلوستر شاید پدر سختگیری بوده که از پرنسس های خود در مقابل هر گونه خواستگاری مراقبت خواهد کرد اما ان طور که مشخص شده او اصلاً مانند آن چه که در فیلم هایش دیده می شود شخصیت سرسخت و خشنی ندارد. سیستین در مصاحبه ای در این مورد گفته است:" شاید فکر کنید که وی با این مسئله شدیداً مخالف است زیرا او رامبو است و وقتی که خواستگاران می آیند او با یک بازوکا در خانه حاضر خواهد شد، اما واقعیت این است که او بسیار مهربان است".
 
سوفیا نیز گفته که او به پسرانی که قدرت بدنی کافی نداشته و به خواستگاری آن ها می آیند حساسیت زیادی ندارد و در مصاحبه ای در این باره چنین گفته است: " او خیلی نرم خو است. کاری که او همیشه می کند این است که وقتی دست [خواستگاری] را می فشارد می گوید مثل یک مرد دستم را فشار بده و هر بار که آن ها باز می گردند می گویند آقای استالونه این بار بهتر نبود؟".
 
 در مورد دختران زیبای سیلوستراستالونه چه می دانید؟
 


5- آن ها به طور مشترک لقب بانوی گلدن گلوب را در اختیار داشتند

بنیاد خبررسانی خارجی هالیوود هر سه دختر استالونه را برای انجام وظایف بانوی گلدن گلوب 2017 انتخاب کرد و این اولین بار است که دو یا چند خواهر توانسته اند چنین عنوان فاخری را بدست آورند. آن ها نیز در یک سخنرانی مشترک اعلام کردند که لحظه تاریخ ساز زندگی شان را به خوبی درک کرده اند، از این که بخشی از سنت مراسم گلدن گلوب بوده اند شوکه شده اند و البته از این که عضوی از خانواده ی یک سازمان بوده اند که بارها به فیلم های پدرشان ارج نهاده به خود می بالند. در این زمینه، سوفیا، سیستین و اسکارلت که در زمان برگزاری این مراسم به ترتیب 21، 19 و 15 ساله بودند به دختران دیگری مانند داکوتا جانسون (دختر ملانی گریفیث) و کورینه فاکس (دختر جیمی فاکس) پیوستند که قبلاً مفتخر به کسب این عنوان شده بودند.
 
آن ها در طول برگزاری مراسم به خوبی روی صحنه حاضر شده و مسئولیت خود را بدون مشکل انجام دادند. سیستین گفته وقتی که روی صحنه با لئوناردو دی کاپریو مواجه شده و او گفته که به یاد دارد از طریق پدر و مادر سیستین در کودکی با او آشنا شده قلبش در حال بیرون زدن از سینه اش بوده است. اسکارلت نیز گفته وقتی که به رایان گاسلینگ تبریک گفته و او برایش لبخند زده نزدیک بوده غش کند و سوفیا نیز گفته هنگام سخن گفتن با رایان رینولدز دچار لکنت زبان شده است.
 
در مورد دختران زیبای سیلوستراستالونه چه می دانید؟
 


6- سوفیا مدرک دانشگاهی دارد

به عنوان بزرگ ترین دختر ستاره سرشناس فیلم های اکشن و رزمی، سوفیا وجهه عمومی خود را به خوبی حفظ کرده است. او به ندرت مصاحبه می کند اما در یکی از معدود مصاحبه هایش گفته که وی از خواهرانش جدی تر است. وی لیسانس ارتباطات خود را از دانشگاه کارولینای جنوبی گرفته و عضو انجمن خواهران دلتا جما است. گفته شده که وی به دنیای سینما و کارآفرینی علاقه دارد. همچنین وی عاشق دنیای مد و طراحی بوده و دوست دارد با دوستان و خانواده اش خوش بگذراند. سفر کردن و گردش نیز در میان اولویت های تفریحی او قرار دارد و تاکنون بارها به ونیز، پاریس، لندن و کارائیب سفر کرده است. اگر چه وی اکنون در بزرگسالی به یک زن جوان موفق تبدیل شده اما در کودکی به یک بیماری نادر مبتلا شده بود که به خاطر آن زمانی که تنها دو ماه و نیم سن داشت مورد عمل جراحی قرار گرفت.
 
در واقع وی برای ترمیم سوراخی که در قلبش وجود داشت مجبور شد در این سن عمل جراحی قلب باز انجام دهد. سیلوستر در آن زمان در مصاحبه ای چنین گفت:" من تمام این شب ها را در کنار جنیفر در بیمارستان بودم. در 9 هفته گذشته دو معجزه در زندگی من رخ داده است- اول این که دخترم به دنیا آمد و دوم این که دخترم بار دیگر به زندگی برگشت". سوفیا یک بار دیگر نیز در سال 2012 مورد عمل جراحی قلب قرار گرفته و خوشبختانه نتیجه موفقیت آمیز بوده است. وی در مصاحبه ای گفته که به دقت وضعیت سلامتی خود را مدیریت می کند:" هر روز به قلبم فکر می کنم. غذای سالم می خورم و از آن جایی که نسبت به افراد طبیعی بیشتر خسته می شوم باید در هنگام ورزش کردن بسیار مراقب خودم باشم".
 
 در مورد دختران زیبای سیلوستراستالونه چه می دانید؟
 


7- سیستین عاشق دنیای مد است

دختر دوم استالونه، سیستین، دختر خوش استایل خانواده است که مسیر مادر خود را دنبال کرده و وارد دنیای مد و فشن شده است. وی تا همین حالا نیز نظر عکاسان مشهوری را جلب کرده و روی جلد مجله ی «Vogue» نیز ظاهر شده و بسیاری آینده ی خوبی را برای وی در این زمینه پیش بینی می کنند. سیستین مادرش را بزرگ ترین حامی خود در این عرصه می داند. وی در مصاحبه ای با مجله مذکور در مورد مادرش چنین گفته است:" او به من آموخت که به موقع حاضر شوم و برای انجام هر کاری که بهترین دید را به عکاس می دهد آماده باشم.
 
کمی زود رسیدن، کمی بیشتر ماندن و این بین تا جایی که می توان سخت تلاش کنم". اگر چه بسیاری از مدل ها در صورت موفقیت به دنیای بازیگری روی می آورند، و علی رغم این که پدرش یک اسطوره در دنیای هالیوود است اما سیستین قصد ندارد وارد این مسیر شود و گفته که به اندازه ی علاقه به مدلینگ از بازیگری خوشش نمی آید.
 
 در مورد دختران زیبای سیلوستراستالونه چه می دانید؟
 


8- اسکارلت رفتاری پسرانه دارد

اسکارلت ته تقاری خانواده و سوگلی پدرش است. اگر چه او هنوز برای فکر کردن به شغل آینده اش بسیار جوان است اما به نظر می رسد او از ثروتمند بودن بسیار لذت می برد. زمان هایی که همراه با پدرش به سفر دور دنیا نمی رود به ورزش دوومیدانی در دبیرستانش پرداخته یا بسکتبال بازی می کند و علاقه ی زیادی به آرایش و مصاحبه کردن نیز ندارد. در میان دختران استالونه به نظر می رسد اسکارلت تنها کسی است که توانایی های جسمی پدرش را به ارث برده است.
 
در می 2016، سیلوستر استالونه با قرار دادن ویدیویی از دخترش در حال دویدن در صفحه اینستاگرامی خود او را «صاعقه» نامیده بود. یکی دیگر از توانایی های منحصر به فرد اسکارلت حس شوخ طبعی وی است که باعث شده خواهرانش فکر کنند وی در آینده کمدین مشهوری شود. او وقت بیشتری را با پدرش گذرانده و رفتاری نسبتاً پسرانه دارد.
 
 در مورد دختران زیبای سیلوستراستالونه چه می دانید؟
 


9- هیچ کدام از آن ها به بازیگری علاقه ندارند
 
اگر چه سیستین از قبل برای خود نامی در دنیای مدلینگ دست و پا کرده اما گفته که می خواهد وارد دانشگاه شود. سوفیا نیز گفته که دوست دارد یک خط تولید لوازم آرایشی یا لباس را راه اندازی کند و بعد از آن نیز علاقه ی بسیار کمتری به بازیگری و کارآفرینی دارد اما گفه که بعید می داند مانند پدرش وارد دنیای سینما شود. سوفیا درباره اولین نقش آفرینی خواهرش اسکارلت در فیلم «دستت را به سوی من دراز کن» (Reach Me) در سال 2014 چنین گفته است:" فکر نمی کنم هیچ کدام از ما ژن بازیگری داشته باشیم". اسکارلت نیز خود در این باره چنین گفته است:" در واقع من باید تنها یک جمله کوتاه می گفتم و آن ها نیز مجبور شدند همان را به نصف تغییر دهند! واقعاً تحقیرآمیز بود".
 
 در مورد دختران زیبای سیلوستراستالونه چه می دانید؟
 


10- آن ها با پست های اینستاگرامی پدرشان مشکلی ندارند

صفحه شخصی اینستاگرام سیلوستر استالونه را همه با ویدیوهایی از زندگی خانوادگی او که بسیاری از آن ها او را در حال تعریف کردن از دخترانش نشان می دهد می شناسند. اما اگر از دخترانش بپرسید آن ها می گویند با این که پدرشان همواره از آن ها فیلم می گیرد مشکلی ندارند. سوفیا در این باره گفته است:" نه ما عاشق این کار هستیم. این موضوع به ما نشان می دهد که واقعاً کی هستیم، زیا ما حقیقتاً هنوز خام هستیم، خوش می گذرانیم، تفریح می کنیم... صفحه ی اینستاگرام او مانند یک برنامه ریالیتی شو شده است".
 
 در مورد دختران زیبای سیلوستراستالونه چه می دانید؟
 
 


11- برادرانشان از همسر سابق استالونه

در حالی که سه دختر استالونه بخش زیادی از توجه رسانه ها به خانواده او را به خود جلب کرده اند، استالونه از همسر سابق خود ساشا ژاک نیز دو پسر دارد. سیرجیو استالونه در سال 1979 به دنیا آمده و در سن 3 سالگی مشخص شد که به اوتیسم مبتلاست. اولین پسر استالونه با نام سیج نیز ه در سال 1976 بدنیا آمده بود در سال 2012 از دنیا رفت. بر اساس ادعاهای رسانه ها سیج به دلیل تصلب شراین که در نتیجه ی حمله قلبی رخ داده بود در سن 36 سالگی جان داده است. در مورد مرگ او هیچ قصور پزشکی یا شخصی و یا حتی مصرف موادی دخیل نبوده است اگر چه بلافاصله پس از اعلام مرگ او شایعاتی در مورد علت مرگش به رسانه ها درز کرد. سیلوستر در این مورد گفته است:" هیچ دردی بزرگ تر از این نیست که پدر یا مادری فرزندش را از دست بدهد.
 
از این رو از اطرافیانم می خواهم که به خاطره پسر فوق العاده با استعدادم احترام بگذارند و با مادر دوست داشتنی اش، ساشا، اظهار همدردی می کنم زیرا این ضایعه اسفبار برای ادامه زندگی مان با ما خواهد ماند. سیج اولین فرزند ما و ستون دنیای ما بود و مصرانه از همه خواهش می کنم که بگذارند یاد و روح پسرم در آرامش باشد". بعد از بردن جایزه گلدن گلوب، استالونه گفت که از رابطه ی خود با پسر از دست رفته اش به عنوان یک مبنای عاطفی در فیلم «کرید» استفاده کرده است.
 
در مورد دختران زیبای سیلوستراستالونه چه می دانید؟

 

iranart

 

 

 

سیلوستر استالونه سوفیا استالونه اسکارلت استالونه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین