کد خبر: 13651 A

فیلم سینمایی "خانم بیرد" مپس از اکران موفق در آمریکای شمالی، موفق به جلب توجه منتقدان نیویورکی شد.

ایران آرت: فیلم سینمایی "خانم بیرد" به کارگردانی "گرتا گرویگ" پس از اکران موفق در سینماهای امریکای شمالی و کسب بهترین درصد نقد مثبت از سوی سایت "روتن تومیتو" این بار به موفقیتی تازه رسید.

این فیلم توانست جایزه بهترین فیلم و بهترین بازیگر زن را از حلقه منتقدان نیویورک دریافت کرد. "گرتا گرویگ" و "سیرشا رونان" بازیگر اصلی آن پدیده‌های امسال سینمای مستقل محسوب می‌شوند.

میزان نوشت: این فیلم در ژانر کمدی داستان زندگی زنی را روایت می کند که مدت زمان یکسال از عمر خود را در شمال کالیفرنیا زندگی می کند و و به علت ناآشنایی با محیط غریبه اتفاقات عجیبی برایش می‌افتد.

خانم بیرد

سیریشا رونان، اودایا راش، کاترین نیوتون، تیموتی چاملت، لوریا متکاف، جیک مک دورمن، لوئیس اسمیت و اندی باکلی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

گرتا گرویگ علاوه بر کارگردانی نگارش فیلمنامه این اثر را نیز شخصاً بر عهده داشته و کمپانی‌های "اسکات رودینگ" و "اینترتیمنت 360" ساخت این پروژه را در کشور امریکا انجام داده اند.

گروینگ تاکنون در فیلم‌هایی همچون "جکی" به ایفای نقش پرداخته و بیشتر به عنوان یک بازیگر شناخته می‌شود و این فیلم دومین فیلم او پس از "شب ها و تعطیلات" به حساب می‌آید.

 

فیلم خانم بیرد منتقدان نیویورک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین