کد خبر: 1318 A

خوشبختانه فیلم «انزوا» که در جشنواره فیلم فجر اکران شد، فیلم منحصر به فردی به معنای واقعی است نه اینکه بخواهد ادای متفاوت بودن را دربیاورد.

ایران‌آرت: بازیگر سینما و تلویزیون گفت: خوشبختانه فیلم «انزوا» که در جشنواره فیلم فجر اکران شد، فیلم منحصر به فردی به معنای واقعی است نه اینکه بخواهد ادای متفاوت بودن را دربیاورد.

بهنوش بختیاری بازیگر فیلم «انزوا» به کارگردانی عباس میرزایی در حاشیه نشست خبری این فیلم در جشنواره فیلم فجر در جمع خبرنگاران گفت: من هر نقشی که بتوانم و علاقه داشته باشم را بازی می‌کنم در صورتی که سینماگران ما را جدی بگیرند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه برای دریافت نقش اهل پارتی بازی و لابی نیست، گفت: من خودم شاهد بودم که در بسیاری از مهمانی‌ها نقش‌ها توسط آشناها و رفقا تقسیم می‌شود و خب البته ما اهل این مهمانی‌ها نیستیم!
بختیاری با تأکید بر اینکه بیست سال است بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است، اظهار داشت: خوشحال هستم که در انزوا چند سکانس دارم،‌ حداقل می‌دانم که این نقش سالم و درست انتخاب شده است.
این بازیگر فیلم انزوا اظهار داشت: بهنوش بختیاری علاوه بر اینکه هم می‌تواند مادر 5 بچه در فیلم انزوا باشد ر عین حال می‌تواند کلوئوپاترا، ناتاشای چخوف و یا یک زن شهرستانی قمی ، از سوی دیگر لیلون، شاسخین و مجری برنامه کودک باشد و بچه‌ها را به خود جذب کند اینها همه پتانسیل است که باید جدی گرفته شود.
وی درباره فیلم انزوا نیز توضیح داد: به نظر من این فیلم منحصر به فرد به معنای واقعی کلمه است نه اینکه بخواهد ادای متفاوت بودن را در بیاورد و من با تماشای فیلم واقعا میخ کوب شده بودم.

 

 

بهنوش بختياري فيلم انزوا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین