کد خبر: 1285 A

نشست خبری فیلم «نگار» صحنه اعتراض اهالی رسانه بود

مانی حقیقی که به عنوان بازیگر فیلم «نگار» به کارگردانی رامبد جوان در نشست خبری این فیلم در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر حاضر شده بود، با اعتراض خبرنگاران مواجه شد.

ایران‌آرت: مانی حقیقی، بازیگر و کارگردان سینمای ایران از خبرنگاران عذرخواهی نکرد.

مانی حقیقی که به عنوان بازیگر فیلم «نگار» به کارگردانی رامبد جوان در نشست خبری این فیلم در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر حاضر شده بود، با اعتراض دو خبرنگار مواجه شد.

به گزارش ایران‌آرت، نخست علیرضا مرادی، خبرنگار خبرگزاری ایرنا گفت که به دلیل حضور مانی حقیقی حاضر نیست سوالاتش را مطرح کند و ترجیح می دهد، وقتی پرسش هایش را از رامبد جوان مطرح کند که حقیقی حضور نداشته باشد.

پس از او سهند آدم عارف، از روزنامه صبا، که پیش از این نیز طی متنی به موضع مانی حقیقی نسبت به خبرنگاران اعتراض کرده بود، با کامل و کمنقصخواندن فیلم «نگار»، از مانی حقیقی خواست از خبرنگاران عذرخواهی کند. عارف که شاعر و منتقد ادبیات هم است، گفت: «میخواهم حرف دوست دیگرمان را تکرار کنم. خبرنگاران جز عذرخواهی چیزی نمیخواهند. آقای حقیقی از الفاظ زشت و بسیار ناشایستی علیه خبرنگاران استفاده کردند و ما از ایشان فقط عذرخواهی میخواهیم».

پس از مرادی و عارف، برخی خبرنگاران حاضر در جلسه، دستگاه های ضبط خود را از پیش روی مانی حقیقی به نشانه اعتراض برداشتند و دو خبرنگار معترض را تشویق کردند.

اشاره خبرنگاران به سخنان مدتی پیش مانی حقیقی بود که طی آن، او به خبرنگاران توهین کرده بود.  

این مجادله زمانی پایان یافت که مانی حقیقی گفت: با کمال میل حاضرم درباره این موضوع با شما اهالی رسانه در اینجا یا هر جای دیگر بحث را ادامه دهم، اما چون امشب برای فیلم رامبد جوان به اینجا آمده‌ام باید زمان آن را به وقت دیگری موکول کرد. با این حال معتقدم اگر این اتفاق بیفتد و شرایطی برای این گفت‌وگو به وجود آید هم سوءتفاهم‌ها برطرف می‌شود و هم طرفین حرف‌های خود را خواهند زد.

رامبد جوان نیز اعلام کرد: امشب ما اینجا هستیم تا نشست خبری فیلم نگار برگزار شود و مانی حقیقی نیز یکی از عوامل این فیلم است و اجازه دهید به جای پرداختن به حاشیه‌ها به موضوع اصلی بپردازیم.

 

 

 

رامبد جوان فیلم نگار مانی حقیقی سهند آدم عارف علیرضا مرادی نشست خبری فیلم نگار
ارسال نظر