کد خبر: 12149 A

عذرا وکیلی گوینده پیشکسوت برنامه «سلام کوچولو» درباره تولید مجدد این برنامه بیان کرد که ضبط آن را با تغییراتی در آیتم ها آغاز کرده اند.

ایران آرت: عذرا وکیلی درباره ضبط دوباره برنامه «سلام کوچولو» که به علت ترکیب با برنامه ای دیگر مدتی متوقف شده بود، گفت: به تازگی ضبط این برنامه را شروع کرده ایم و همانطور که پیش از این بیان شده بود مدت برنامه هم کاهش یافته است.

 

وی ادامه داد: زمان برنامه به طور مستقل حدود ۱۵ دقیقه بود و اکنون که در یک برنامه دیگر ترکیب می شود باید حدود ۷ تا ۸ دقیقه باشد. البته با این زمان بندی برنامه را نمی توان به شیوه گذشته روی آنتن برد چون در برنامه خردسال ابتدا باید حدود ۲ تا ۳ دقیقه ذهن کودک را آماده کرد اما ما این زمان را نداریم بنابراین من فکر کردم برنامه را در چند آیتم پخش کنیم.

 

وکیلی با اشاره به این آیتم ها و توضیح آنها به مهر گفت: ما در یک آیتم از بزرگترها درخواست می کنیم که با ما تماس بگیرند و تولد فرزندانشان را اعلام کنند و ما هر ماه یک بار به همه متولدان آن ماه می پردازیم و تولدشان را به نوعی جشن می گیریم و همچنین هر روز صدای پدر و مادرها را طی تماس های تلفنی با برنامه می شنویم. آیتم دیگری داریم که پدر و مادرها تماس می گیرند و از ویژگی های فرزند خوب می گویند و خود کودکان هم طی ارتباط کوتاهی مهارت هایی را که بلد هستند، توضیح می دهند.

 

این گوینده و برنامه‌ساز پیشکسوت با اشاره به تغییرات ساختاری در برنامه «سلام کوچولو» یادآور شد: ما سعی می کنیم حضور کودکان به صورت تلفنی باشد و حضور استودیویی نداریم. از طرف دیگر در این برنامه می خواهیم گزارشگران افتخاری داشته باشیم و به کم توانان جسمی و نابینایان توجه کنیم. فکر می کنم با این برنامه ارتباط نزدیک تری با خانواده ها پیدا می کنیم و شاید خوب باشد که وقت آن از ۷ تا ۸ دقیقه بیشتر شود.

 

وکیلی در پایان درباره زمان پخش برنامه عنوان کرد: ما فعلا در حال ضبط هستیم و ممکن است بعد از اربعین پخش شود. درحال حاضر باید تست کنیم تا ببینیم برنامه چگونه باید باشد.

 

عذرا وکیلی برنامه سلام کوچولو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین