کد خبر: 11722 A

اکران فیلم سینمایی "آدم برفی" آخرین ساخته "توماس آلفردسون" و با بازی "مایکل فستبندر" از امروز در سینماهای امریکای شمالی آغاز شد.

ایران آرت: اکران فیلم سینمایی "آدم برفی" آخرین ساخته "توماس آلفردسون" و با بازی "مایکل فستبندر" از امروز در سینماهای امریکای شمالی آغاز شد.

"توماس آلفردسون" که پیش از این به خاطر کارگردانی فیلم "بگدار فرد درست وارد شود" نامزد جوایزی همچون گلدن گلاب شده بود این بار با داستانی جنایی به سینما بازگشته است.

مایکل فستبندر

مایکل فاسبندر، ربکا فرگوسن، شارلوت گنزبور، جی. کی. سیمونز و وال کیلمر در این فیلم یه ایفای نقش می‌پردازند.

"آدم برفی" درامی جنایی بوده که به تعقیب و گریز‌های خاص این ژانر می‌پردازد. در این فیلم یک کارآگاه دائم‌الخمر نروژی شروع به تحقیق برای پیدا کردن بزرگترین قاتل سریالی کشور می‌کند، اما مصرف بیش از حد باعث ایجاد خلل در ادامه پیگیری پرونده می‌شود.

بعد از فیلم "بندزن خیاط سرباز جاسوس" که به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های دهه اخیر سینما شناخته می‌شود، خبری از توماس آلفردسون نبود تا این‌که امسال با ساخت یک فیلم جنایی با نقش‌آفرینی فاسبندر دوباره به سینما‌ها باز خواهد گشت.

فیلمنامه این فیلم که از رمان "یو نسبو" اقتباس شده که یکی از شانس‌های اصلی اسکار سال آینده محسوب می‌شود. این فیلم ۱۳ اکتبر سال ۲۰۱۷ اکران خود را در سینماهای امریکای شمالی آغاز می‌کند.

 

منبع: میزان

 

مردان ایکس مایکل فستبندر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین