کد خبر: 10038 A

جراحی‌های زیبایی در میان مردان هالیوودی نیز بسیار رایج است؛ البته به گونه‌ای است که شما تغییرات آنها را خیلی احساس نمی‌کنید.

ایران آرت: اکثر ماها فکر می‌کنیم تنها خانم‌ها تن به عمل‌های زیبایی مانند بوتاکس، عمل بینی، ژل لب و... می‌دهند اما واقعیت چیز دیگری است. جراحی‌های زیبایی در میان مردان هالیوودی نیز بسیار رایج است.

البته عمل‌های آنها به گونه‌ای است که شما تغییرات آنها را خیلی احساس نمی‌کنید. اما ما در این مطلب عکس‌هایی از گذشته و حال ستاره‌ها برایتان آورده‌ایم تا با مقایسه آنها خودتان تفاوت چهره‌شان را احساس کنید.

زک افران

افران

 

حتما چهره زک افران در فیلم «موزیکال دبیرستان» را به یاد دارید؟ از آن زمان سالها می‌گذرد و زک افران نیز دیگر آن چهره کودکانه خود را ندارد. اما این تنها تغییر چهره او نیست. در واقع او تغییرات دیگری نیز به چهره خود داده است، به عنوان مثال فاصله دندان‌هایش را از میان برده و بینی‌اش را نیز عمل کرده است. اگر چه این تغییرات بسیار نامحسوس است اما با کمی دقت به عکس‌های قدیمی‌تر او، تفاوت را به خوبی احساس خواهید کرد.

 

رایان گاسلینگ

گاسلینگ

رایان گاسلینگ سابقه زیادی در بازیگری دارد. او در سریال «باشگاه میکی‌ماوس» نقش یک کودک را در کنار ستاره‌های دیگری مانند جاستین تیمبرلیک، کریستینا آگیلرا و بریتنی اسپیرز بازی می‌کرد. همانطور که او در کودکی جذاب بوده، حال نیز جزو خوش‌تیپ‌ترین مردان هالیوودی محسوب می شود. اما چهره او از آن زمان تاکنون تغییراتی کرده که با مقایسه عکس هایش کاملا قابل تشخیص است. بله! او عمل زیبایی بینی انجام داده است. همان طور که پیداست بینی او در ابتدای فعالیتش بسیار بزرگ‌تر از زمان حال بود.

 

رابرت پتینسون

پتینسون

حتما نقش سدریک دیگوری رابرت پتینسون را در «هری پاتر و جام آتش» به یاد دارید؟ او آنقدر در آن فیلم درخشید که برخی معتقدند بازی او در «گرگ و میش» مدیون حضورش در هری پاتر بوده ‌است. رابرت پتینسون در طول این سالها تغییرات زیادی کرده است که ناشی از بالا رفتن سن او می ‌باشد اما او زمانی که تصمیم گرفت در دنیای مادلینگ نیز فعالیت کند(که البته خیلی هم موفقیت آمیز نبود)، تن به عمل جراحی بینی داد. با این وجود او بدون عمل زیبایی هم همچنان جذاب بوده است.

اشتون کوچر

کوچر

شاید خود اشتون کوچر هم انکار کند اما بینی او از زمانی که مجموعه «That 70s Show» را بازی کرد تا به حال بسیار کوچک تر شده است. نمی دانیم که چرا او از این عمل خود سر باز می‌زند؟ مگر عمل زیبایی بینی گناه است؟ حتی یکی از دکتران به نام آمریکا نیز تایید کرده که بینی او باریک‌تر از قبل شده است. شاید هم طبق حرف های خود اشتون کوچر بینی اش یک شبه و بدون هیچ عملی کوچک‌تر شده است!

 

پاتریک دمپسی

دمپسی

با نگاهی ساده به عکس قدیمی پاتریک دمپسی شما نیز به سادگی خواهید فهمید که بینی او چه تغییری کرده است. آشکار است که او عمل زیبایی بینی داشته اما سعی کرده طوری باشد که طبیعی به نظر برسد، به همین دلیل تنها خواسته که آن را باریک تر کند. بسیاری از ستاره‌ها فکر می کنند که هر چه بینی‌شان باریک‌تر و کوچک‌تر باشد بهتر است اما کار درست را پاتریک دمپسی کرد. آفرین به تو پاتریک!

 

جیک جیلنهال

جیلنهال

جیک جیلنهال از جهاتی مانند رایان گاسلینگ است. او نه تنها کار بازیگری را از زمان کودکی آغاز کرد بلکه برای جذاب‌تر شدن تن به عمل زیبایی بینی داد. البته عمل بینی او آشکار نیست، تنها اگر به نوک بینی او دقت کنید خواهید دید که کمی باریک‌تر از قبل شده است. اگر چه زمانی که او در فیلم «Donnie Darko» بازی کرد، این تغییر را هیچ کس نفهمید اما برای خود او رضایت کامل را به همراه داشت.

 

متیو مک کانهی

مک کانهی

اگر به تصاویر قدیمی متیو مک کانهی نگاهی بیاندازید خواهید دید که هر چه سن او بالاتر رفته، موهایش نیز کمتر شده است. او حتی موهایش را بالا می‌زد تا کم پشتی موهایش کم‌تر به چشم آید اما تصاویر اخیر او چیز دیگری را نشان می‌دهد. اکنون موهایی او پر پشت تر از همیشه شده است. کارشناسان ثابت کرده‌اند که هیچ چیز نمی تواند موجب رشد مو پس از کچلی شود، جز کاشت مو. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که متیو مک کانهی موهایش را کاشته که البته بسیار طبیعی این عمل را انجام داده است.

برد پیت

برد پیت

برد پیت یکی از جذاب‌ترین مردان هالیوودی است. او با گذشت سال‌ها هنوز هم زیبایی خود را از دست نداده و دلیلش هم تا حدودی عمل‌هایی است که روی صورتش داشته است. البته او آنقدر این کار را حرفه‌ای و طبیعی انجام داده که غیرقابل تشخیص است. یکی از عمل‌هایی که به راحتی می‌توان آن را مشاهده کرد، اتوپلاستی یا عمل زیبایی گوش اوست که شامل تغییر فرم گوش یا کوچک کردن آن است.

 

سایمون کاول

سایمون کاول

سایمون کاول دهه 50 سالگی‌اش را طی می‌کند و این کاملا غیر طبیعی است که صورتش هیچ چین و چروکی نداشته باشد. او خود نیز اعتراف کرده که سالی دو بار بوتاکس می‌زند اما کاملا پیداست که او از سالی 2 بار بیشتر این کار را می‌کند. صورت او آن قدر بوتاکس و ژل دارد که تکان نمی‌خورد. البته طبیعی است، کسی که دستش را به عمل‌های زیبایی آلوده سازد، ترک آن دشوار است.

 

ویل اسمیت

ویل اسمیت

ویل اسمیت از سال‌های قبل تا به حال تغییرات زیادی کرده که یکی از آنها اتوپلاستی یا عمل زیبایی گوش بوده است. با مقایسه تصاویر او با هم خواهید فهمید که گوش‌های او کوچک‌تر از قبل شده‌اند. علاوه بر آن، از آنجا که روی صورت او اثری از چین و چروک و خط خنده نیست، او به بوتاکس و ژل صورت هم متوسل شده است. شاید در این شرایط تکان دادن صورتش سخت باشد اما نگاه‌های او همیشه جذاب و گیراست.

برد پیت اشتون کوچر ز ک افران رایان گاسلینگ رابرت پتنسون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین