کد خبر: 24624 A

 

گالری ایده

گالری ایده

از مهرماه سال 1388 با هدف معرفی هنرمندان جوان با استعداد ایرانی و تشویق و حمایت از کوشش آنان, معرفی آثار هنرهای تجسمی معاصر ایران و ارائه خدمات مشاوره و کارشناسی آثار هنری فعالیت خود را آغاز کرده است.

این نگارخانه تلاش می‌کند با عرضه آثار هنرمندان حرفه‌ای و همچنین با معرفی و نمایش آثار هنرمندان جوان و استعدادهای نو، مسیر شکوفائی و پیشرفت استعدادهای جوان را فراهم نماید.

گالری ایده که به تکنولوژی پیشرفته مجهز شده است، با ایجاد تجربه ای نوین برای بازدیدکنندگان تمامی شاخه های هنرهای تجسمی اعم از نقاشی، مجسمه، عکاسی، نقاشیخط، کاریکاتور، هنرهای مفهومی، نگارگری، نمایش فیلم و چیدمان را فراهم می سازد.

جایگاه شایسته گالری ایده و ارتباطات گسترده آن با فعالان حوزه فرهنگ و هنر، بستر مناسبی برای معرفی هنرمندان و آثار ایشان را فراهم آورده است.

 

گالری ایده در اینستاگرام : idea.galleryy

آدرس : تهران، کریم خان، خیابان سنایی، خیابان هجدهم، شماره 26   

شماره تماس :  02188348720

 

انتشارات ایده

 

انتشارات ایده

انتشارات ایده با نشر ایده‌های نو در حوزه‌های تخصصی هنر، تبلیغات و بازاریابی فعالیت می کند و برای حمایت از نویسندگان جوان و اساتید بزرگ کشور به نشر آثار در این زمینه ها می پردازد. انتشارات ایده معتقد است نشر آثارهنری به رشد و پویایی جامعه هنری کمک بسزایی می کند به همین منظور قصد دارد با نشر اینگونه آثار اعم از تألیف و ترجمه، بخشی از کمبود منابع در این رشته ها را جبران نماید.همچنین تعالی و هم افزایی دانش تبلیغات و بازاریابی نیز در گرو به اشتراک گذاری تألیف و ترجمه آثار ارزنده این دانش است. برای تحقق این مهم، انتشارات ایده با نگاه وسواس گونه خود، آثار برجسته را برگزیده و منتشر می نماید و همچنان در همکاری با اساتید و مترجمان خبره کشور درصدد توسعه دانش به روز و حمایت از جامعه متخصص و دانش پژوه کشور است.

 

 

صفحه اجتماعی : ideapublication

www.ideapublication.ir

 

مدرسه هنری ایده

 

مدرسه تخصصی هنر، تبلیغات و ارتباطات ایده

مدیران مدرسه ایده، با احساس مسئولیت، نیاز زمانه جامعه خود را عمیقاً درک کرده و به آن واکنش نشان داده‌اند و در طول یک دهه اخیر با تلاش شبانه روزی با برگزاری دوره‌های منظم آموزشی در زمینه‌های گرافیگ، عکاسی، انیمیشن، تبلیغات، ارتباطات، بازاریابی و برندسازی بسیار موفق و توانا عمل کرده و سطح مهارت های حرفه ای جامعه را ارتقا بخشیده اند. مدرسه ایده نه تنها در زمینه آموزش موفق بوده، بلکه فرصت‌های شغلی مناسبی را برای کارآموزان دوره‌های آموزشی این مؤسسه فراهم کرده، و با ایجاد ارتباط با مؤسسات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، آنها را با روش‌های نوین مدیریت، برنامه‌ریزی، تبلیغات، بازاریابی، اصول گفتمان و اطلاع‌رسانی آشنا ساخته و آنها را در بهبود اجرای برنامه‌های خود تواناتر ساخته است.

تهران، کریمخان، خیابان سنایی، خیابان هجدهم، شماره 26      تماس :  02188303759

صفحه اجتماعی : idea.school

idea.advertising.school   

www.ideaschool.ir

هنرهای تجسمی گالری ایده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین