کد خبر: 7240 A

برای نخستین بار آثار سه هنرمند گرافیست ایرانی موفق به کسب آرای هیئت داوران و راهیابی به مرحله نهایی رقابت انتخاب پوستر روزجهانی استاندارد 2017شدند.

ایران آرت : در این مرحله، انتخاب براساس آرایی خواهد بود که افراد و علاقه مندان به طرح های دلخواه می دهند، 

بر همین اساس سازمان ملی استاندارد از عموم مردم ایران یاری طلبیده تا با ثبت رای خود به یکی از طرح های زیر (از طریق لینک پیوست) نام ایران و ایرانی را این بار با انتخاب پوستر روز جهانی استاندارد 2017 جاودانه کنند.

مهلت رای دهی تا امروز،  یکشنبه چهارم تیر  است 

 جمال هادیان، مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات بین­‌الملل سازمان ملی استاندارد در همین باره گفت: در جریان مسابقات پوستر روز جهانی استاندارد از میان 9 پوستری که سازمان جهانی استاندارد برای داوری نهایی این مسابقه انتخاب کرده در یک اتفاق شگفت‌انگیز 5 اثر از هنرمندان ایرانی برگزیده شده است.

او ادامه داد: این پوسترهای از طریق سایت این سازمان در معرض رای عمومی قرار می‌گیرد و در نهایت یک پوستر به عنوان پوستر برگزیده سال 2017 با شعار "استانداردها شهرها را هوشمندتر می‌کنند" انتخاب خواهد شد.

هادیان گفت: بعد از پایان رای‌گیری طی ده روز آینده پوستر برگزیده انتخاب می‌شود و این پوستر برای همه 167 کشور عضو سازمان جهانی استاندارد فرستاده می‌شود و به مدت یک‌سال در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت

ادیان گفت: از این آثار برگزیده دو اثر متعلق به آقای برجی، دو اثر متعلق به آقای رحیمیان و یک اثر متعلق به حجت مجرد است. 

علاقمندان از طریق آدرس زیر می توانند با انتخاب خود در این رقابت شرکت کنند.

https://www.surveymonkey.co.uk/r/8HQSF8M

 

 

سازمان ملی استاندارد جمال هادیان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین