کد خبر: 7030 A

مجموعه برنامه‌های نکوداشت زنده یاد عباس کیارستمی به مناسبت فرا رسیدن سالروز تولد او در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

ایران آرت: یادبود عباس کیارستمی با نام «زندگی و دیگر هیچ» در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود. «زندگی و دیگر هیچ» عنوان مجموعه برنامه‌های نکوداشت زنده یاد عباس کیارستمی در خانه هنرمندان ایران است که به مناسب فرا رسیدن سالروز تولد عباس کیارستمی به همت خانه هنرمندان ایران، انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و مدرسه‌ ویژه پنجشنبه اول تیر ماه در محل خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

در مراسم افتتاحیه این مراسم که ساعت ۱۷:۳۰ در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران آغاز می‌شود، ابراهیم حقیقی، فرشید مثقالی، امراله فرهادی و مجید رجبی‌معمار سخنرانی خواهند کرد. در این مراسم همچنین فیلم کوتاهی از قسمت‌های مختلف آثار سینمایی عباس کیارستمی به انتخاب امیر اثباتی به همراه بخش‌هایی از گفتگوی امیر اثباتی و محمودرضا بهمن‌پور با عباس کیارستمی در مدرسه‌ ویژه (۱۳۹۲)، با تدوین مهدی دوائی نمایش داده می‌شود.

در بخش دیگری از این مراسم کتاب «در ستایش زندگی عباس کیارستمی» که شامل گفتگوی امیر اثباتی و محمودرضا بهمن‌پور با عباس کیارستمی و آثار گرافیک این هنرمند برجسته که به کوشش امراله فرهادی و توسط انتشارات ویژه‌نگار با همکاری انتشارات نظر منتشر شده است، رونمایی می‌شود.

در ادامه این مراسم نمایشگاهی از آثار طراحی گرافیک عباس کیارستمی در گالری ممیز خانه‌ هنرمندان ایران، افتتاح می‌شود که تا ۱۴ تیر دایر است. در این نمایشگاه ۴۳ اثر از آثار طراحی گرافیک عباس کیارستمی به نمایش گذاشته می‌شود.

 

عباس کیارستمی زندگی و دیگر هیچ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین