کد خبر: 7002 A

گروه «نیدرا آرت» از 30 خرداد و به مدت یک هفته، نمایشگاه 48 هنرمند هنر تجسمی ایران را در ایتالیا برپا خواهد کرد.

ایران آرت: گروه «نیدرا آرت» نمایشگاهی از 48 هنرمند هنرهای تجسمی ایران را در ایتالیا برپا می کند. این کارنما که در مدیاهای نقاشی، عکاسی، هنر دیجیتال، گرافیک و تصویرسازی از 30 خرداد و به مدت یک هفته در سالن مرکز هنری Fonderia delle Arti شهر رم برپا می شود؛ یک اثر منتخب و گزینش شده از هر هنرمند را به نمایش خواهد گذاشت.

بنفشه انیش هنرمند نقاش شرکت کننده در نمایشگاه «فنودریا دلا آرت» رم به ایران آرت گفت: گروه نیدرا آرت به سرپرستی "یگانه سلطانی و محسن محمدزاده" فراخوانی را به همین منظور در اوایل سال جاری منتشر کرد؛ که از جمع آثار ارسالی، 48 اثر از چهل و هشت هنرمند، پس از بررسی و طی نمودن مراحل داوری، پذیرفته و انتخاب شدند. انیش همچنین افزود: این نمایشگاه تجسمی با همکاری اتحادیه فرهنگی «نئوآرت گالری» رم ایتالیا Neoartgallery cultural union ، مرکز هنری فوندریا دله آرتی رم و گروه نیدرا آرت محقق گشته است؛ و بر اساس فراخوان منتشر شده 80 درصد از فروش آثار، به صاحب اثر تعلق خواهد گرفت.

گفتنی ست؛ تک اثر نقاشی بنفشه انیش که با تکنیک ترکیب مواد و در اندازه 120*60 از مجموعه ای با عنوان «سبک زندگی» می باشد؛ به این نمایشگاه ارسال و همانند دیگر آثار اراﺋـه شده تا سقف چهار میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

بنفشه انیش

بنفشه انیش متولد 1371 شهرستان ساری استان مازندران و کارشناس ارشد رشته نقاشی از دانشگاه هنر تهران می باشد. انیش که سال گذشته نیز در «یورو اکسپو فورلی» ایتالیا شرکت داشته است؛ تاکنون اراﺋـه ای انفرادی از آثار خود نداشته و در بیش از 20 نمایشگاه گروهی در نقاط مختلف کشور همکاری نموده است. همچنین وی علاوه بر چندین رتبه برتر در جشنواره های استانی، از برگزیدگان سمپوزیوم نقاشی مازندران و جشنواره سراسری دانشجویی ژکال در سال 1395 نیز به شمار می رود.

بنفشه انیش

از مجموعه «سبک زندگی»؛ اثر بنفشه انیش.

بنفشه انیش

بنفشه انیش

ینفشه انیش

 

بنفشه انیش گروه نیدرا آرت نمایشگاه فوندریا دلا آرت رم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین