کد خبر: 5287 A

لیلی گلستان این نقاش جوان را یکی از دستاوردهای گالری گلستان می خواند و می گوید بسیاری از مجموعه داران معتبر اثری از او در گنجینه شان دارند.

ایران آرت : نمایشگاه تازه ترین نقاشی‌های حسین چراغچی از ٢٢ اردیبهشت در گالری گلستان آغاز به کار می کند. این نقاش آبستره می گوید رنگی تر از همیشه می آید و می توان ردی از اتفاقات روز را در این دوره از آثارش دید.

چراغچی درباره ویژگی‌های نمایشگاهش گفت: «امسال دهمین سال همکاری من با خانم لیلی گلستان است و این نمایشگاه هم در ادامه کارهای آبستره‌ام است. گالری گلستان یکی از گالری‌هایی است که خیلی صادقانه کار می‌کند. مدیر این گالری دنبال اسم و شهرت هنرمندان نیست و هدفش حمایت از جوانان است و این به نظرم خیلی جذاب و ستایش‌آمیز است."

او که یک بار تجربه حضور در حراج تهران را نیز در رزومه خود دارد و به فروش خوبی هم دست یافت،  افزود:" در این نمایشگاه ١٦ اثر اکریلیک روی بوم و میکس‌مدیا را در ادامه کارهای قبلی‌ام به نمایش می‌گذارم. کارها خیلی رنگی‌تر شده و همچنان اتفاقات شهر را انعکاس داده‌ام. "

حسین چراغچی متولد ۱۳۶۳ در شهر کرج است و نقاشی را در دوره‎های جهاد دانشگاهی آموخته است، مراسم افتتاح این نمایشگاه از ساعت چهار تا هشت بعدازظهر جمعه، بیست‌و‌دوم اردیبهشت برگزار می‌شود و تا ٢٧ اردیبهشت در گالری گلستان، به نشانی خیابان دروس، خیابان کماسایی، پلاک ۳۴ ادامه دارد.

 

گالری گلستان حسین چراغچی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین