کد خبر: 4183 A

مجموعه‌ای از طبیعت‌پردازی‌های احمد وکیلی در گالری ایوان به نمایش درمی‌آید.

ایران آرت : گالری ایوان در نخستین نمایشگاه سال 96 خود میزبان جدیدترین آثار احمد وکیلی است.

این نمایشگاه که "رو‌ در رو با طبیعت" نام دارد روز جمعه اول اردیبهشت ماه با نمایش بیش از بیست اثر وکیلی که با تکنیک آبرنگ خلق شده‌اند افتتاح می‌شود.

وکیلی که سال‌ها به بررسی اقلیم ایران و کشف و شهود در آن پرداخته است، مجموعه جدید خود را با حضور در طبیعت و متأثر از زیبایی‌ها و ظرایف آن خلق کرده است. او مظاهر طبیعت و فرم‌های موجود در آن را بررسی کرده و معنایی پنهان را در آنها یافته است که با ظرافت به مخاطب انتقال داده می‌شود.

احمد وکیلی متولد ۱۳۴۰ و فارغ‌التحصیل رشته نقاشی در مقطع فوق لیسانس است. نخستین نمایشگاه انفرادی او در سال ۱۳۶۴ برگزار شد و پس از آن نمایشگاه‌های متعددی در داخل و خارج از کشور برپا کرده است. در کارنامه هنری وکیلی کسب جوایز داخلی و بین‌المللی به چشم می‌خورد و علاوه بر آن در سال ۱۳۹۰ دبیری هشتمین دوسالانه ملی نقاشی معاصر ایران را بر عهده داشت.

گفتنی است گالری ایوان همانند نمایشگاه‌های گذشته، درصد متعلق به خود از محل فروش این آثار را به یکی از خیریه‌های معتبر اهدا خواهد کرد.

نمایشگاه"رو در رو با طبیعت" 1 تا 15 اردیبهشت ماه در گالری ایوان به آدرس الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره ۱ برقرار است و علاقه‌مندان می‌توانند هر روز به جز شنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 از این آثار دیدن کنند.


 

گالری ایوان نگارخانه ایوان احمد وکیلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین