کد خبر: 3741 A

محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت معتقد است، رویداد هنری «بهارستان» نشان می‌دهد که مدیریت شهری نیاز توسعه هنر در شهر را به خوبی درک کرده است.

ایران‌آرت: محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت معتقد است، رویداد هنری «بهارستان» نشان می‌دهد که مدیریت شهری نیاز توسعه هنر در شهر را به خوبی درک کرده است.

به گزارش ایران‌آرت به نقل از روابط عمومی و امور بین‌المللی سازمان زیباسازی شهر تهران، محمدعلی کشاورز بازیگر باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون درباره تاثیرات گسترش زیباسازی معابر شهری در تمام مناطق شهر تهران گفت: اگرچه مدت‌هاست که به واسطه عارضه بیماری‌ام فرصت قدم زدن در خیابان‌های شهر را ندارم؛ اما از دوستانم درباره اجرای طرح «بهارستان» حرف‌های مثبت زیادی شنیده‌ام و به نظرم گسترش این طرح در دومین سال خود، نشان می‌دهد که سال قبل این رویداد هنری با موفقیت طراحی و انجام شد و متولیان آن با نیازسنجی شهری متوجه شدند که می‌توانند این طرح را به سایر مناطق تهران گسترش بدهند.

این هنرمند پیشکسوت افزود: توسعه هنر در فضاهای عمومی می‌تواند سبب آشنایی شهروندان با سایر شاخه‌های هنری را فراهم کند و اجرای طرح‌هایی همچون «بهارستان» نشان می‌دهد که مدیریت شهری نیاز توسعه هنر در شهر را به خوبی درک کرده است.

کشاورز با اشاره به اثرات مختلف این طرح اشاره کرد: موقعی که گردشگران و اتباع سایر کشورها با آمدن به خیابان‌های تهران متوجه این طرح شوند به این نکته اذعان می‌کنند که هم مردم وهم مسئولین ما انسان‌هایی هستند که دغدغه انجام کارهای فرهنگی و هنری دارند . البته به بهانه اجرای چنین طرح‌هایی از هنرهای مختلفی مثل نقاش و مجسمه‌سازی هم حمایت‌های لازم و شایسته انجام می شود.

لازم به یادآوری است، دومین رویداد هنری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با نوروز سال ۱۳۹۶ در بخش‌های نقاشی دیواری، مجسمه، هنرهای محیطی و تخم‌مرغ‌های نوروزی در سطح شهر تهران برگزار می‌شود و تا اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

 

 

 

 

 

محمدعلی کشاورز سازمان زیباسازی شهر تهران سالانه هنرهای شهری بهارستان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین