کد خبر: 3740 A

برگزاری دومین سالانه «بهارستان» در این راستا موفق عمل کرده و آثار طنازی که از سوی هنرمندان ارائه شده، چهره شهر را شوخ و بانشاط کرده است.

ایران‌آرت: مهران رجبی بازیگر معتقد است سالانه هنرهای شهری «بهارستان» چهره شهر را طناز کرده و به مردم روحیه داده است.

به گزارش ایران‌آرت به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، مهران رجبی بازیگرو مجری طناز سینما وتلویزیون ضمن مثبت ارزیابی کردن دومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان»؛ برگزاری چنین رویدادهای هنری را تاثیرگذار بر روحیه و زندگی مردم دانست و عنوان کرد: همیشه طرفدار شادی، زیبایی و ایجاد حال خوب در بین مردم هستم. این روزها که هوای بهاری عالی، با طراوت و درجه یک است، باید با انجام کارهای خوب تلاش کنیم حال مردم را خوب کنیم تا برای سپری کردن یک سال پر تلاش و موفق تلاش بیشتری داشته باشند.

وی افزود: برگزاری دومین سالانه «بهارستان» در این راستا موفق عمل کرده و آثار طنازی که از سوی هنرمندان ارائه شده، چهره شهر را شوخ و بانشاط کرده است.

بازیگر «زیر نور ماه» با تاکید بر این مسئله که معابر و خیابان‌های شهر هم جزو مهم و لاینفک زندگی مردم است، خاطر نشان کرد: خیلی از ما به واسطه شغل‌مان بیشتر از آنکه در خانه باشیم در بیرون و در سطح شهر مدام در رفت و آمد هستیم و چه خوب است سطح شهر هم به همت هنرمندان جوان عرصه‌های مختلف مثل خانه‌های‌مان زیبا و خوش و آب رنگ شده‌اند. آدم از قدم زدن در چنین فضایی واقعا لذت می‌برد و باید از این نوع رویدادهای هنری حمایت بیشتری انجام داد.

لازم به یادآوری است، دومین رویداد هنری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با نوروز سال ۱۳۹۶ در بخش‌های نقاشی دیواری، مجسمه، هنرهای محیطی و تخم‌مرغ‌های نوروزی در سطح شهر تهران برگزار شد و تا اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

 

 

 

سازمان زیباسازی شهر تهران مهران رجبی سالانه هنرهای شهری بهارستان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین